Sa Đironom nema šale, Viljareal kao nekada, Real siguran! (VIDEO)

PRIMERA, 11. KOLO

Posle mirnih i neubedljivih 45 minuta, Đirona se razgoropadila u nastavku...

Ekipa Đirone je posle pobede nad Realom prošlog vikenda, nastavila sa sjajnim partijama. Savladali su tim Levantea u gostima rezultatom 2:1.

Posle mirnih i neubedljivih 45 minuta, Đirona se razgoropadila u nastavku, a do prednosti je stigla sjajnim pogotkom Borhe Garsije u 58. minutu.

LEPŠI DAN NIJE MOGAO DA NAM SVANE! ON je novi selektor Srbije?! Otvarajte pivo, konačno imamo razlog za slavlje! (VIDEO)

Sjajan udarac sa distance veziste gostiju otvorio je vrata trijumfa Đironi, a u samoj završnici posle fantastične kontre Kristijan Stuani je u 84. dotukao Levante i odneo bodove u Kataloniju.

Sve što su domaćini uradili na ovom meču bio je utešni pogodak mladog Turčina Enesa bu drugom minutu nadoknade, koji nije ugrozio trijumf gostujućeg tima.

Gde je ta lopta, golmane? Nemački čuvar mreže je predmet sprdnje fudbalskog sveta, umalo da primi najgluplji gol u istoriji! (VIDEO)

Đirona se nalazi na devetom mestu sa petnaest osvojenih bodova, dok je Levante sakupio dvanaest poena.

Fudbaleri Viljareala savladali su sa 2:0 na svom terenu Malagu. Strelac je bio Nikola Sansone u 68. i 76. minutu.

Sosijedad nije imao većih problema i slavio je nad Eibarom sa 3:1 pogocima Hoza u 12, Januzaja u 28. i Ojrazabala u 26. minutu. Počasni gol delo je Žordana u 68. minutu.

Nešto ranije Selta je identičnim rezultatom slavila nad bilbaom.

A u poslednjm meču dana Real je razmontirao na svom stadionu Las Palmas sa 3:0.

Strelci su bili Kazemiro u 41. minutu, Markos Asensio u 56. i Isko u 74. minutu.

Real se nalazi na trećoj poziciji sa 23 boda, osam manje od vodeće Barse.

Palmas je na pretposlednjem mestu sa samo šest bodova i užasnu gol razliku od 8:28!