EVROPSKI SAN POSTAJE JAVA! Tošić i Tavamba dovezli valjak u predvorje 1/16 finala Lige Evrope! (FOTO) (VIDEO)

liga evrope, 4. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz naš lajv-blog.

Objavljeno: 20:59h

Fudbaleri Partizana savladali su Skenderbeg u četvrom kolu Lige Evrope rezultatom 2:0, a golove su postigli Zoran Tošić u 39. i Tavamba u 66. minutu utakmice.

Ovo je prva pobeda crno-belih u grupnoj fazi i posle četiri odigrana kola imaju 5 bodova, dok je Skenderbeg ovim porazom ostao na dva osvojena boda.

U sledećem kolu Partizan dočekuje Jang Bojs ponovo na svom terenu, dok Skenderbeg gostuje u Kijevu protiv Dinama.

Na stadionu je prisustvovalo 12500 navijača.

Uskoro opšrinije...

Albanci, kako vas nije sramota da OVO nazivate provokacijom?! (FOTO)

ON JE MANIPULATOR! Kežman opleo po Muslinu: Njegovi lični interesi postali su očigledni! (FOTO)

KRAJ MEČA: Partizan je pobedio sa 2:0!

82' - Umesto Tošića u igri je Danilo Pantić

76' - Dobar pokušaj raspoloženog Tavambe, ali lopta odlazi zamalo pored desne stative

73' - Pokušaj fudbalera Skenderbega iz slobodnog udarca, ali Stojković siguran

66' - GOOOOOL! Tavambaaaaaaa!!! Ožegović je iskoristio grešku golmana, a onda nesebično uposlio Tavambu kome nije bilo teško da postigne pogodak!

64' - Pokušaj napadača Skenderbega završava preko gola

62' - Opet Tavamba! Glavom posle kornera pogađa golmana pravo u ruke...

61' - Lukav potez Tavambe u obliku loba, ali golman gostiju krajnjim naporima izbija loptu u korner

54' - Dobra prilika za Ožegovića, ali nije uspeo da se snađe u šesnaestercu

46' - Počelo je drugo poluvreme

45' Gotovo je prvo poluvreme!

39' GOOOOOOOOOOOOOL!!!! Vodi Partizan! Strelac je Zoran Tošić! Predivan pogodak iz slobodnog udarca!

29' Kakav kiks gostujućeg golaman... On je pokušao da ispuca loptu, ali ona je pogodila Ožegovića, ii to u ruku.

22' Skenderbeg je nametnuo svoje ritam i deluje izuzetno fizički disciplinovano...

13' Ono čega smo se najviše plašili se ne dešava... Armosfera je za sada fer i sportska... Što se samog terena tiče, egal je u ovim uvodnim momentima

4' Lep pokušaj Zorana Tošića...

1' - Meč je počeo! Koreografiju Grobara možete pogledati ovde

18:50 - Parola Grobara:

18:15 - Evo i sastava oba tima:

PARTIZAN: Stojković - Vulićević, Nemanja R. Miletić, Mitrović, Nemanja G. Miletić - Everton, Jevtović - Tošić, Tavamba, Janković - Ožegović.

SKENDERBEG: Šehi - Vanđeli, Radaš, Jašanica, Mici - Muzaka, Lilaj, Taku - Gavazaj, Sove, Adeniji

18:10 - Pogledajte kakva su dešavanja ispred stadiona Partizana sat vremena pre početka susreta

18:00 - Atmosfera na stadionu Partizana