El Šaravi sa dva komada poslao Kontea nazad u London, Kurzava tri puta pogodio za Svece, dok je Olimpijakos odoleo Barseloni na svom stadionu! (FOTO) (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA 4. KOLO

Sva dešavanja sa ove utakmice možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

Objavljeno: 22:51h

U utorak je odigrano je osam mečeva Lige šampiona iz grupa A, B, C i D.

Roma je porazila Čelsi sa čak 3:0, PSŽ je "petardirao" Anderleht uz čak tri gola Kurzave, Juventus je remizirao u Lisabonu tek kasnim golom Iguaina, dok je Junajted na svom terenu slavio protiv Benfike uz gol Matića, i odbranjen penal Svilara koji je izveo Marsijal...

Evo i svih rezultata četvrtog kola Lige šampione odigranog u utorak:

Grupa A Bazel – CSKA Moskva 1:2 (1:0) /Petreta 32 - Džagojev 65, Vernblom 79/ Mančester junajted – Benfika 2:0 (1:0) /Svilar ag 45, Blind pen 78/ Tabela: Junajted 9, Bazel 6, CSKA 3, Benfika 0. Grupa B Pari Sen Žermen – Anderleht 5:0 (2:0) /Verati 30, Nejmar 45+4, Kurzava 53, 72, 78/ Seltik – Bajern Minhen 1:2 (0:1) /Mekgregor 74 - Koman 22, Martinez 77/ Tabela: PSŽ 9, Bajern 6, Seltik 3, Anderleht 0. Grupa C Atletiko Madrid – Karabag 1:1 (0:1) /Tomas 56 - Mišel 40/ Roma – Čelsi 3:0 (2:0) /El Šaravi 1, 36, Peroti 63/ Tabela: Čelsi 7, Roma 5, Atletiko 2, Karabag 1. Grupa D Sporting Lisabon – Juventus 1:1 (1:0) /Bruno Sezar 20 - Iguain 79/ Olimpijakos – Barselona 0:0

BUDITE NORMALNI! Vladimir Stojković ima jaku poruku za Grobare pred dolazak Skenderbega! (VIDEO)

ŠMEKERSKI: Uprava Lestera zvala Ranijerija, ali posle ovoga ga više nikad neće kontaktirati! (FOTO) (VIDEO)

Posle četiri kola PSŽ i Bajern su već obezbedili plasman u osminu-finala Lige šampiona!

82' - Petarda u Parizu! Kurzava stiže do het-trika!

81' - Juventus stiže do izjednačenja golom Iguaina!

79' - CSKA preokreće u Švajcarskoj! Vernblum je strelac!

79' - Blind pogađa za bele tačke za 2:0 za Mančester!

78' - Bavarci odmah vraćaju prednost! Ćavi Martinez je pogodio!

76' - Kurzava ponovo pogađa! 4:0 u Parizu!

74' - MekGregor pogađa za 1:1 protiv Bajerna!

65' - Džagoev donosi izjednačenje CSKA u Bazelu!

64' - Roma nastavlja da uništava Čelsi! Peroti je strelac!

56' - Atletiko poravnava rezultat na meču sa Karabagom! Tomas je strelac!

54' - PSŽ povećava prednost na 3:0 preko Kurzave!

POLUVREME: Evo i svih rezultata posle prvih 45 minuta:

45' - Nejmar povećava prednost Parižana na 2:0!

44' - Junajted golom Matića, doduše uz pomoć Svilara kome se lopta odbila o leđa i ušla u gol, dolazi do prednosti u finišu prvog poluvremena!

40' - Roma je povisila svoju prednost ponovo preko El Šaravija

39' - Šok u Madridu! Karabag golom Mičela vodi protiv Atletika

32' - Zufi dovodi Bazel u vođstvo na svom stadionu u meču protiv moskovskog CSKA

30' - Marko Verati pogađa na "Parku Prinčeva". 1:0 za PSŽ

24' - Koman dovodi Bavarce u vođstvo u Škotskoj!

21' - Sporting vodi protiv Juventusa golom Cezara!

15' - Mile Svilar je odbranio penal Marsijalu! Svaka čast za novu nadu srpskog fudbala!

1' - GOOOOL! - Roma je povela već na startu meča magičnim golom El Šaravija!

BONUS VIDEO: Delije ispraćaju Makabijeve igrače: Who the f*ck are you?