Sulejmani dominirao, Danijel Aleksić u svom stilu postigao golčinu sa 25 metara! (VIDEO)

BLISTAV DAN NAŠIH FUDBALERA

Nekada veliki talenat srpskog fudbala proživljava svoju drugu mladost u Švajcarskoj!

Objavljeno: 18:43h

Sećate li se nekadašnjeg velikog talenta srpskog fudbala? Klinca koji je davne 2008. godine svojim golom u dresu Vojvodine srušio Crvenu zvezdu sa nepunih 17 godina.

Danijel Aleksić već duže vreme nastupa za švajcarski Sent Galen i neretko iz njegovih nogu "sevne" neka golčina.

Ovoga puta Aleksić je opalio sa nekih dvadesetak metara i savladao golmana Grashopersa u pobedi Sent Galena od 3:1, ali nažalost za sada video snimak ovog pogotka još uvek nije dostupan...

Miralem Sulejmani je postigao dva pogotka za svoj Jang Bojs u meču sa

Sionom. Njegova ekipa je na domaćem terenu ubedljivo savladala Sion sa 5:1 u utakmici 13. kola švajcarske Superliga i zadržala ubedljivo vođstvo na tabeli.

Sulejmani je baš bio raspoložen za igru, a postigao je dva pogotka. Prvi put je protivničku mrežu zatresao već u 10. minutu, a onda se u strelce upisao u 60. minutu iz penala.

Inače, Sulejmani je bio strelac i pre tri dana u utakmici kupa, a i pogodio je i u prošlom prvenstvenom okršaju.