Ako ste poznata ličnost, ne izlazite iz kuće narednih nekoliko dana! Arsenal po povratku iz Beograda bacao petarde po Engleskoj! (VIDEO)

Premijer liga, 9. kolo

Da, da... Aron Ramzi je postigao gol u pobedi Tobdžija...

Fudbaleri Arsenala pobedili su Everton sa 5:2, u devetom kolu Premijer lige.

Everton je vodio golom Vejna Runija u 12. minutu, ali je Arsenal ipak uspeo da pobedi.

Izjednačio je Načo Monreal u 40. minutu, a potom je prednost Arsenalu u 53. doneo Mesut Ozil.

Everton je u 68. minutu ostao sa igračem manje zbog isključenja Idrise Gaja, a Aleksandr Lakazet u 74. i Aron Ramzi u 90. minutu (poznati, pazite se) su potvrdili pobedu gostiju.

Domaćin je u trećem minutu sudijske nadoknade smanjio minus golom Omara Nijasea, a konačnih 5:2 u petom je postavio Aleksis Sančez.

Arsenal je peti na tabeli engleskog prvenstva sa 16 bodova, dok je Everton u zoni ispadanja, na 18. mestu sa samo osam.

PREMIJER LIGA - 9. KOLO

Petak: Vest Hem - Brajton 0:3 (0:2) (Mari 10, 75. penal, Izkerdo 45+2)

Subota: Čelsi - Votford 4:2 (1:1)

(Pedro 12, Batšuaiju 71, 90+2, Aspilikueta 87 - Dukure 45+2, Pereira 51)

Hadersfild - Mančester Junajted 2:1 (2:0) (Muj 28, Depoatr 33 - Rašford 78)

Mančester Siti - Barnli 3:0 (1:0)

(Aguero 30, Otamendi 73, Sane 75)

Njukasl - Kristal Palas 1:0 (0:0) (Merino 86)

Stouk - Bornmut 1:2 (0:2) (Dijuf 63 - Surman 16, Stanislas 18 penal)

Svonsi - Lester 1:2 (0:1) (Moson 56 - Fernandez 25 ag, Okazaki 49)

Sautempton - Vest Bromvič Albion 1:0 (0:0) (Bufal 85)

Nedelja: Everton - Arsenal 2:5 (1:1) (Runi 12, Nijase 90+2 - Monreal 40, Ozil 53, Lakazet 74, Remzi 90, Sančez 90+4)

17.00: Totenhem - Liverpul

BONUS VIDEO: Milko Bjelica posle pobede nad Barselonom