Jarčevima pod hitno treba pravi pastir! Ako Keln ovako nastavi, Zvezda će na njemu nabijati gol razliku u Ligi Evrope!

Bundesliga, 9. kolo

Strašno, strašno loša igra, remi Volfsburga i Hofenhajma

Igrači Kelna ne mogu do pobede u ovoj sezoni. Posle užasnih rezultata u Ligi Evrope i na početku Bundeslige, novi neuspeh ekipe Jarčeva.

Ovoga puta, odigrali su 0:0 sa Verderom iz Bremena, a čak su na kraju morali da grčevito brane i remi.

Fudbaleri Volfsburga odigrali su nerešeno 1:1 sa Hofenhajmom, u utakmici devetog kola Bundeslige.

Gostujući Hofenhajm poveo je u 73. minutu golom Kerema Demirbaja iz jedanaesterca, a bod Volfsburgu doneo je Feliks Udohaj golom u prvom minutu nadoknade vremena.

Volfsburg je u 11. minutu promašio penal, a neprecizan je bio Maksimilijan Arnold.

Hofenhajm je poslednje tri utakmice bez pobede i posle drugog uzastopnog remija zauzima četvrto mesto na tabeli sa 16 bodova.

Volfsburg je šesti put u sezoni odigrao nerešeno i zauzima 14. mesto na tabeli sa devet bodova.

Bundesliga, 9. kolo:

Nedelja:

Keln - Verder 0:0

Frajburg - Herta 1:1 (0:0) (Haberer 52 - Kalu 80pen)

Volfzburg - Hofenhajm 1:1 (0:0) (Udokaj 90+1 - Demirbaj 73 pen)

Subota: Augsburg - Hanover 1:2 (1:0) (Gregorič 33 - Fulikrug 77, 89)

Borusija Menhengladbah - Bajer 1:5 (1:0) (Džonson 7- Bender 48, Bejli 59, Brant 61, Voland 69, Pohjanpalo 81)

Ajntraht - Dortmund 2:2 (0:1)

(Haler (p) 64, Volf 68 - Šahin 18, Filip 57)

Lajpcig - Štutgart 1:0 (1:0) (Sabicer 23)

HSV - Bajern 0:1 (0:0) (Toliso 52)