PARTIZAN POBEDIO ZA IVANA PEROVIĆA! Rutina crno-belih dovoljna za Bačku! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 14. KOLO

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

Objavljeno: 08:20h

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Bačke rezultatom 3:1 u 14. kolu Superlige.

Strelci za tim iz Humske bili su Marko Jevtović, Ognjen Ožegović, i Leandre Tavamba dok je počasni gol za Bačku dao Luka Mićić krajem prvog poluvremena.

VUK JE PROMENIO DLAKU: Evo šta Ognjen Ožegović sluša u kolima! Delije će POLUDETI, a Grobari... (VIDEO)

Ovo je 9. pobeda u šampionatu, dok je Bačka zabeležila čak 8. poraz.

U sredu ekipa Partizana se sastaje sa Zemunom u gostima u okviru odloženog kola, a svoj meč momci iz Bačke će igrati sa Javorom kod kuće, ali tek za vikend.

Inače, ovaj meč je igran pod velom šestogodišnjice od brutalnog ubistva Ivana Perovića, člana grobarske navijačke grupe Zabranjeni.

93. minut - TAVAMBAAAAAAAAA!!! 3:1! Strelac je Marko Janković, petom kroz noge! Majstorija mladog crnogorskog reprezentativca.

87. minut - Priliku je imala i Bačka, ali je centaršut po zemlji Jovičić ukrotio veoma sigurno!

80. minut - Sada je i Antonov imao šansu, ali je šutirao pored gola.

78. minut - Velika šansa za Jankovića, posle Tavambinog pasa, ali ništa od toga.

71. minut - Partizan i dalje kontroliše stvari...

49. minut - Mirno je počelo drugo poluvreme, Partizan ima više od igre, ali Bačka je imala dobru priliku, koju je Makarić bacio u nepovrat.

GOTOVO JE PRVO POLUVREME! Ono što ostaje kao utisak posle njega je da smo videli dosta prilika i golova, lepih poteza, ali i da smo razočarani ovako malom posetom, s obzirom na to da je danas godišnjica jednog od najtragičnijih događaja u grobarskoj istoriji - ubistva Ivana Perovića - Grobija! Večna mu slava!!!

39. minut - Inače, mora se reći da je ovako slaba poseta zaista sramna, pošto se na današnji dan obeležava ta šestogodišnjica smrti. Grobari, zaista je trebalo u mnogo većem broju da se prisetite tragičnih situacija iz prošlosti, pošto one treba da podsete na to KAKO NE TREBA DA SE RADI!!!!

33. minut - Grobari upravo uzvikuju "Perović Ivan, Perović Ivan", kao znak sećanja na ubijenog navijača, koji je svoj mladi život izgubio pre tačno šest godina, kada je ubijen u međusobnom okršaju dve Partizanove navijačke grupe.

21. minut - Bačka smanjuje na 1:2! Kakav meč. Strelac je Luka Mićić koji je na sjajan način obišao golmana Jovičića i ubacio loptu u praznu mrežu gotovo iz mrtvog ugla.

14. minut - Čini se da je ovaj meč već gotov! Ognjen Ožegović za 2:0.

9. minut - Interesantno, još od reprezentativne pauze, Partizan nije dao gol iz igre.

7. minut - GOOOOOOOOOOOOL! Marko Jevtović za 1:0! Poluvisoko u golmanov levi ugao, čuvar mreže je promašio stranu na koju je trebalo da se baci.

6. minut - Penal za Partizan nad Markom Jankovićem. Čist jedanaesterac, izvešće ga Jevtović. Pre toga šansa za Pantića.

1. minut - Utakmica je počela.

14:15 - Poznati su i sastavi oba tima:

PARTIZAN: Jovičić - Vulićević, Nemanja R. Miletić, Mitrović, Antonov - Everton, Jevtović - Janković, Ilić, Pantić - Ožegović

Rezerve: Kljajić, Ostojić, Đuričković, Tošić, Suma, Tavamba, Jovanović.

BAČKA: Jevrić - Varga, Živković, Klisura - Bjeloš, Đorić, Radinović, Trifunović, Spremo - Mićić, Makarić

Rezerve: Lučić, Nikolić, Bašanović, Ilić, Ivković, Švonja. Trener: Zvezdan Milošević.