Lagana Sampdorija bacila petardu na Krotone, Napoli i Inter na ravne časti! (VIDEO)

serija A, 9. kolo

Sampdorija je posle druge uzastopne pobede peta na tabeli sa 17 bodova

Objavljeno: 23:06h

Fudbaleri Sampdorije pobedili su na svom terenu Krotone sa 5:0, u utakmici devetog kola italijanskog prvenstva i popeli se na peto mesto na tabeli.

Sampdorija je povela u trećem minutu golom Djanmarka Ferarija, prednost je udvostručio Fabio Kvaljarela iz jedanaesterca u 12. minutu, a treći gol postigao je Đanluka Kaprari u 39. minutu.

Barselona je oštro reagovala na najnovija politička dešavanja u Kataloniji! (FOTO)

Golove za "ljubičaste" postigli su i Karolj Lineti u 71. i David Kovnacki u 76. minutu.

Sampdorija je posle druge uzastopne pobede peta na tabeli sa 17 bodova, a Krotone, koji je bez pobede u poslednje tri utakmice, zauzima 16. mesto na tabeli sa šest bodova.

U derbiju kola Napoli i Inter su odigrali 0:0.

Meč je obeležio sjajni Samir Handanović koji je u nekoliko navrata sprečavao domaće da dođu do vredna tri boda.

BONUS VIDEO: Milko Bjelica posle pobede nad Barselonom