Dan u Superligi prošao u znaku Ognjena Mudrinskog, Voždovac pretekao Partizan! (FOTO)

superliga, 14. kolo

Lepe scene viđene su pre meča u Subotici

Fudbaleri Mačve pobedili su u Šapcu Borac iz Čačka sa 1:0, dok su u derbiju kola Spartak i Čukarički u Subotici igrali nerešeno bez golova, u utakmicama 14. kola Superlige Srbije.

Mačva je pred svojim navijačima uspela da prekine seriju od tri utakmice bez trijumfa, a junak pobede bio je Filip Arsenijević u 24. minutu.

Igrao za Čikago Bulse, a sanja dres Srbije! Čovek koji prosečno beleži 19.5 poena uskoro u dresu Orlova? (VIDEO)

Ekipa Dragana Aničića je tako došla do devetog mesta sa 16 bodova, dok je Borac ostao na začelju tabele, odnosno na 16. mestu sa sedam bodova.

U derbiju kola u Subotici sastali su se Spartak i Čukarički, ali je taj duel na kraju završen bez golova.

Zvezda je OPET BRUTALNO KAŽNJENA! Evo šta sad nije po volji UEFA! (VIDEO)

Spartak je tako ostao na petom mestu Super lige Srbije sa 26 bodova, dok je Čukarički sedmi sa 22.

Gol koji će OBIĆI ČITAV SVET! Bivši igrač Zvezde iskopirao penal Mesija i Luisa Suareza! (VIDEO)

Lepe scene viđene su pre meča.

GROM IZ VEDRA NEBA! Kraj saradnje FSS i Zvezdine legende! Kokeza je već našao naslednika! (FOTO)

Na parolama je pisalo: "Mudri, jedan od nas", iza koje su stali fudbaleri oba kluba, a Subotičani su sa treninga poručili: "Uz tebe smo".

Voždovac je pregazio Rad sa 3:0 i tako, bar do nedelje, pretekao Partizan na drugoj poziciji. Heroj je bio Goergijević koji je pogodio u 86. i 89. minutu.

Javor je golom Mitoševića u 79. minutu na svom terenu savladao Radnik sa 1:0, a Napredak je pobvedio Zemun kod kuće sa 2:1.