MUSLINE, OČEKUJEMO SMS: Sergej je zver za svetske okvire, dva gola i asistencija! BATE iskoristio Zvezdin poraz! (VIDEO)

Liga evrope, 3. kolo

Kakvo veče za srpskog vezistu!!! A, BATE Borisov je iskoristio Arsenalovu dramatičnu pobedu u Beogradu

Fudbaleri BATE Borisova pobedili su na svom terenu Keln sa 1:0 u trećem kolu grupe H Lige Evropa.

Jedini gol na meču postigao je Aleksej Rios u 55. minutu.

U istoj grupi, fudbaleri Arsenala su u Beogradu bili bolji od Crvene zvezde, takođe sa 1:0. Arsenal je prvi na tabeli sa devet bodova, Zvezda je druga sa četiri, koliko ima i BATE, dok je Keln poslednji bez bodova.

Zvezda će u četvrtom kolu gostovati Arsenalu, dok će Keln ugostiti BATE Borisov. Ti mečevi su na programu 2. novembra.

TUGA NA MARAKANI: Zvezda pala na samom kraju pred Arsenalom, a nadigrala ga je! Ko zna šta bi bilo, da nije bilo crvenog kartona! (FOTO) (VIDEO)

Fudbaleri Lacija su slavili na gostovanju u Nici sa 3:1 u utakmici trećeg kola Grupe K.

Nica je povela u četvrtom minutu golom Maria Balotelija, a samo minut kasnije Lacio je izjednačio pogotkom Felipea Kaiseda. Pobedu italijanskom timu doneo je srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić, koji je postigao dva gola, najpre u 65, a zatim i u 89. minutu.

Fudbaleri Varegema i Vitesea su u istoj grupi odigrali nerešeno 1:1. Lacio je prvi u grupi sa devet bodova, Nica je na drugom mestu sa šest, dok Varegem i Vitese imaju po jedan.

Sada Muslinu više nema izlaza! Milinković Savić pridobio selektora Srbije posle svega pet minuta! (VIDEO)

Najubedljiviju pobedu ostvario je Real Sosijedad, koji je u Skoplju pobedio Vardar sa 6:0 u trećem kolu Grupe L. Zenit je na svom terenu slavio protiv Rosenborga 3:1. U grupi L Zenit je prvi sa devet bodova, Sosijedad je sakupio šest, Rosenborg tri, dok je makedonska ekipa i dalje bez bodova.

Rezultati trećeg kola LE (prvi termin 19:00):

Astana - Makabi Tel Aviv 4:0

BATE Borisov - Keln 1:0

Crvena zvezda - Arsenal 0:1

Zorja - Herta 2:1

Ber Ševa - Steaua 1:2

Konjaspor - Salcburg 0:2

Lugano - Plzen 3:2