Crveno-beli pregazili Dinamo! Adžić i Pešić rasturili drugoligaša na Marakani! (FOTO) (VIDEO)

kup, 1/16 finala

Objavljeno: 20:13h

Crvena zvezda demolirala je sa 5:0 ekipu Dinama iz Vranja u prvom kolu Kupa Srbije!

Po prijatnom vremenu u Beogradu, na stadionu je bilo oko 3000 navijača, a fudbaleri Vladana Milojevića su se odužili vernim pristalicama kluba iz Ljutice Bogdana.

NOVA TEŠKA PROZIVKA! Ova poruka Delija će naterati simpatizere Zvezde da se DOBRO ZAMISLE! (FOTO)

Delije, poklonite se Adžinju! ŽOGA BONITO! Ovo, bre, ne može svako! MAGIJA! (VIDEO)

Sjajnu partiju crveno-belih krunisao je Luka Adžić sa čak tri pogotka, dok je Aleksandar Pešić čak tri puta bio asistent.

Ostale golove postigli su upravo Pešić posle kornera u 44. minutu, i Slavoljub Srnić u 75. minutu utakmice.

Crvena zvezda u subotu dočekuje Mačvu u okviru Superlige Srbije.

BOAĆI, ČELSI, KONTE: Ima tu nešto, da ne kažemo tajna veza!

Uskoro opširnije...

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog!

75' - GOOOOOOOL! - Srnić je strelac, ponovo je asistent bio Pešić! 5:0!

60' - GOOOOOOOOOOL! - 4:0! Het-trik Adžića!

55' - Miran početak drugog poluvremena! Bez prilika na obe strane, lopta je uglavnom na sredini terena.

46' - Počelo je drugo poluvreme, a Delije su početak drugog dela upotpunili svojim pirotehničkim folklorom

45+2' - Završeno je prvo poluvreme! Zvezda - Dinamo 3:0!

46' - GOOOOOOOOL! 3:0 opet Adžić!

44' - GOOOOOOOOOL! 2:0 za Zvezdu! Aleksandar Pešić postiže veoma lep gol posle kornera.

35' - Miran deo meča posle vođstva crveno-belih

25' - GOOOOOOOOOL! Kakav gol Luke Adžića iz slobodnog udarca.

21' - Pokušaj Milijaša sa 15-ak metara, lopta odlazi pored gola

19' - Pas u prostor za Suraku koji je izašao sam pred Borjana, ali nije uspeo da uputi završni udarac.

11' - Dobar pokušaj Stevanovića sa ivice šesnaesterca, ali na sreću Borjana lopta odlazi tik pored gola.

8' - Rikardinjo se povredio i neće moći da nastavi meč. Zameniće ga Nenad Milijaš već u prvih 10 minuta

5' - Fudbaler Dinama, Milovanović oprobao je svoj šut sa 30 metara, ali visoko preko gola

18:00 - Počela je utakmica!

17:30 - Evo i sastava! Zaigraće i mladi Ivan Ilić! Sačekaćemo nekoliko minuta kako bi dobili i sastav gostiju...

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Gobeljić, Savić, Frimpong, Anđelković - Račić, I. Ilić - Rikardinjo, Srnić, Adžić - Pešić

DINAMO VRANJE: Vesić - Stanković, Gašić, D. Stevanović, Nedeljković - M. Stefanović, Milovanović, Okamijan, Stojković - Mladenović, Suraka.