Bajern nastavlja da posrće! Nema pobede ni u Berlinu! Keln nastavlja sa katastrofalnim rezultatima! (FOTO) (VIDEO)

bundesliga 7. kolo!

Bavarci su u velikoj krizi

Fudbaleri Bajerna odigrali su 2:2 u gostima protiv berlinske Herte.

Vodili su Bavarci sa 2:0 i delovalo je da će rutinski privesti utakmicu kraju.

Golove za Bajern postigli su Humels u 10. i Levandovski u 49. minutu.

Ipak, nisu se predavali fudbaleri Herte i golovima Dude u 51. i Kalua u 56. minutu uspeli su da stignu do boda.

U prvoj utakmici dana fudbaleri Frajburga savladali su Hofenhajm sa 3:2 i tako im naneli prvi poraz u ovoj sezoni.

Hofenhajm je poveo na današnjem meču u 14. minutu golom Robina Haka, ali je Frajburg vrlo samo tri minuta preokrenuo rezultat. Prvo je u 15. minutu izjednačenje domaćoj ekipi doneo Florijan Niderlehner, da bi tri minuta kasnije mrežu Hofenhajma pogodio i Čaglar Sojundžu.

Paskal Štencler je u 87. minutu povisio prednost Frajburga na 3:1, a konačan rezultat je autogolom postavio Julijan Šuster u 92. minutu.

U poslednjoj utakmici dana, Lajpcig je u gostima bio bolji od Kelna sa 2:1.

Jarčevi su u velikoj krizi i na 7 utakmica imaju samo jedan osvojen bod, dok se Lajpcig polako penje ka vrhu tabele.

Gol za Keln postigao je Osako, dok su strelci za Lajpcig bili Klosterman i Poulsen. Miloš Jojić je odigrao svih 90 minuta za domaćina.