DRAMA U HUMSKOJ! Napredak naneo bolan udarac šampionu! (VIDEO)

superliga!

Sva dešavanja pre, tokom i posle, meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"!

Objavljeno: 21:05h

Fudbaleri Napretka šokirali su Partizan usred Humske u utakmici šestog, odloženog kola Superlige!

Momci iz Kruševca su sa igračem manje uspeli da osvoje bod. Na kraju je bilo 1:1!

Gosti su povelii to pogotkom Envera Alivodića u 43. minutu, da bi spas domaćima doneo Everton golom posle kornera u 95. minutu!

Partizan je imao inicijativu, napadao je, ali nije uspeo da probije bedem i slomi čvrst otpor svog rivala sve do finiša meča.

Crno-beli se nalaze na trećoj poziciji na tabel sa 20 bodova, pet manje od vodeće Zvezde.

Napredak je na 12. mestu...

KRAJ MEČA! 1:1!

95' GOOOOOOOOOOOOOL!!!! STRELAC JE EVERTON! 1:1!

90' Vladimir Stojković umalo da postigne gol sa 20 metara! Potom je mrežu zatresao Ožegović, ali iz ofsajda!

70' Šutirao je Saša Ilić sa ivice kaznenog, ali je Petrović paradom izbio loptu u korner.

56' Da li je realno da je Tavamba ovo promašio?!

50' Povredio se Zoran Tošić! umesto njega na terenu je Petar Đuričković!

MEČ JE NASTAVLJEN!

GOTOVO JE PRVO POLUVREME!

43' GOOOOOOOOOOOL!!!! ENVER ALIVODIĆ DOVODI GOSTE U PREDNOST! SJAJNA KONTRA GOSTIJU! TI JE INAČE BIO PRVI ŠUT GOSTIJU NA OVOM MEČU!

28' Boranijašević je dobio crveni karton, i to veoma bozaran! Odugovlačio je sa izvođenjem auta i zbog toga je dobio prvi žuti karton da bi potom iz revolta bacio loptu, zbog čega je dobio još jedan! Završen je meč za njega!

24' Jedan zanimljiv pokušaj Zorana Tošića... Osim toga, nije se desilo ama baš ni jedno uzbuđenje!

12' Uhvatila se za glavu malobrojna publika u Humskoj! Povređen je Janković, ali deluje za sada da nije u pitanju teža povreda...

19:00 - MEČ JE POČEO!

18:40 - Evo i sastava dve ekipe!

Partizan: Stojković - Vulićević, Nemanja R. Miletić, Ostojić, Nemanja G. Miletić - Everton, Jevtović - Tošić, Tavamba, Janković - Ožegović; Klupa: Jovičić, Đuričković, ilić, Radin, Mitrović, Pantić, Solomon;

Napredak: Ni. Petrović - Boranijašević, Simonović, Miladinović, Urošević - Ne. Petrović, Vulić - Alivodić, Markovski, Milisavljević - Vukanović; Klupa: Janković, Mitrović, Ivanović, Kasalica, Đerić, Sekidika, Eskić