Zvezdo, imaš čemu da se nadaš! Ekipa Kelna primila 5 komada, i sada je zakucana za dno Bundeslige! (FOTO) (VIDEO)

KELN U KANALU

Objavljeno: 22:17h

Sledeći protivnik Crvene zvezde u Ligi Evrope, ekipa Kelna još jednom je ubedljivo poražena.

Ovoga puta Borusija iz Dortmunda je demolirala ekipu za koju nastupa Miloš Jojić sa čak 5:0.

LASERSKI NIŠAN! Mičel Donald ponovo demonstrirao hiruršku preciznost! (VIDEO)

Je l' to Bambi Tošić ili Arjen Roben?! Srpski reprezentativac demonstrirao klasu i ugasio Radnički! (VIDEO)

Keln nema nijedan bod u Bundesligi, i nalazi se na poslednjem mestu sa samo jednim datim golom, i čak 12 primljenih.

Rapsodija "milionera" je počelo već u drugom minutu, Maksimiijan Filip je na asistenciju Jarmolenka doveo Borusiju u vođstvo.

Na 2:0, Borusija je povisila krajem prvog poluvremena. Posle jednog kornera golman Dortmunda u želji da izboksuje loptu samo ju je okrznuo, ona je pala pred noge Sokratisu Papastatopulosu, koji je šalje u mrežu - 2:0.

Treći gol postigao je Obamejang sa bele tačke u 60. minutu susreta. Tek što je Keln krenuo sa centra, Horn je morao i četvrti put da vadi loptu iz mreže, Pišček je asistirao Obamejangu, pa je Gabonac za manje od 60 sekundi dva puta zatresao mrežu.

"Petrada" je pukla deset minuta kasnije, i Maksimilijan Filip je uspeo da postigne drugi gol na utakmici posle asistencije Mahmuda Dahuda, posle toga domaćini su prikočili i rezultat se više nije menjao.

BONUS VIDEO: Atmosfera pred finalnu utakmicu Eurobasketa