Siti zgazio Fejnord, Kejn srušio Dortmund, Ramos makazicama potvrdio trijumf Reala! (FOTO) (VIDEO)

Sva dešavanja na večerašnjim mečevima mogli ste da pratite u "lajv blogu" na Espreso.co.rs

Objavljeno: 22:45h

Odigrani su svi mečevi prvog kola Lige Šampiona za sezonu 2017/2018.

Arsen Venger je oduševio Delije! Znači li ovo da Zvezda može da se nada novom velikom skalpu? (FOTO)

Fudbaleri Reala savladali su APOEL rezultatom, Liverpul i Sevilja odigrali su sjajan meč u Engleskoj, a Maribor je "otkinuo" bod Spartaku iz Moskve na domaćem terenu...

Son 4, Kejn 15, 60 - Jarmolenko 11

MAŽIĆ VIŠE NIJE JEDINI! Novi srpski sudija deli pravdu u evrokupovima! (FOTO)

Olimpijakos - Sporting 2:3

Sva dešavanja na večerašnjim mečevima možete pratiti u "lajv blogu" na Espreso.co.rs

89. minut - GOOOOL! Bešitkaš potvrđuje pobedu na gostovanju Portu! Rajan Babel za 1:3!

85. minut - GOOOOL! Maribor dolazi do izjednačenja! Strelac je Bohar!

74. minut - GOOOOOOL! Korea donosi izjednačenje Sevilji u meču sa Liverpulom

72. minut - GOOOOOL! Milik smanjuje u Donjecku! Šahtjor - Napoli 2:1!

65. minut - GOOOOL! Goleada u Roterdamu! Siti ima 4:0! Ponovo je Stouns pogodio!

65. minut - GOOOOOOL! Real dolazi do ubedljivih 3:0 golom Serhija Ramosa!

63. minut - GOOOOOOL! Spartak poveo u Mariboru! Samedov!

61. minut - GOOOOOOL! Hari Kejn dvostruki strelac na meču!

59. minut - GOOOOL! Šahtjor povećava prednost nad Napolijem! 2:0! Fereira strelac!

52. minut - GOOOOOL! Real Madrid povećava prednost nad Apoelom s na 2:0! Ronaldo je strelac sa bele tačke!

21:30 - PRVO POLUVREME NA SVIM MEČEVIMA JE ZAVRŠENO

37. minut - GOOOOOL! Salah dovodi Liverpul u vođstvo!

34. minut - GOOOOL! Tilemans odmah uzvraća! Lajpcig - Monako 1:1

33. minut - GOOOOL! Lajpcig golom Forsberga je poveo protiv Monaka!

29. minut - GOOOOOL! Bešiktaš ponovo vodi! Strelac je Tosun!

25. minut - GOOOOL! 0:3 za Siti! Gabrijel Žesus se upisao u strelce!

21. minut - GOOOOOOL! Marega je izjednačio na meču Porto - Bešiktaš

21. minut - GOOOOOL! Liverpul poravnava preko Firmina!

17. minut - GOOOL! Totenhem ponovo vodi! Kejn je strelac!

17. minut - GOOOOL! Tajson dovodi Šahtjor u vođstvo!

14. minut - GOOOOOL! Bešiktaš prvi dolazi do prednosti na gostovanju Portu. Taliska je postigao pogodak

12. minut - GOOOOL! Kristijano Ronaldo otvara golom novu sezonu Reala u Ligi šampiona!

11. minut - GOOOOOL! Dortmund poravnava rezultat! Jarmolenko debituje golom!

11. minut - GOOOOOL! Siti je silovito krenuo! Strelac drugog gola za "građane" je Aguero!

6. minut - GOOOOL! Sevilja šokirala Liverpul! Ben Jeder dovodi Andalužane u vođstvo!

5. minut - GOOOOL! Totenhem je poveo na meču protiv Borusije iz Dortmunda! Strelac je Son!

3. minut - GOOOOOL! Prvi gol u Roterdamu! Mančester Siti golom Stounsa poveo je protiv Fejnorda!

20:45 - Sve utakmice su počele!

20:15 - Evo i svih sastava ekipa