Morata počinje da se isplaćuje i piše istoriju Premijer lige, Liverpul uništio "tobdžije"! (VIDEO)

premijer liga, 3. kolo

Odigrane su utakmice trećeg kola Premijer lige

Objavljeno: 18:58h

Fudbaleri Čelsija savladali su u derbiju 3. kola Premijer lige ekipu Evertona rezultatom 2:0.

BOMBA AKTIVIRANA U ITALIJI, A EKSPLODIRAĆE NA MARAKANI! Juventus daje džakove novca za igrača Zvezde!

Strelci za ekipu Antonia Kontea bili su Sesk Fabegas u 27. i Alvaro Morata u 40. minutu igre.

Inače, Španac je ušao u istoriju Premijer lige kao prvi igrač koji je na dva uzastopna meča beležio i asistenciju i gol.

Ovo je Čelsiju druga pobeda, dok je Everton doživeo prvi poraz u Premijer ligi.

Vest Bromvič Albion i Stouk remizirali su rezultatom 1:1

Strelac za VBA bio je Rodrigez u 61., dok je za tim Stouka Krauč postigao pogodak u 77. minutu utakmice

Liverpul je demolirao ekipu Arsenala rezultatom 4:0 na Enfild roudu.

Strelci za ekipu Jirgena Klopa bili su Firmino u 17., Mane u 40., Salah u 57. i Stardiž u 77. minutu meča.

Liverpulu je ovo uzastopna pobeda, dok su "tobdžije" vezale drugi poraz u šampionatu.

Barnli je u 92. minutu iznenadio ekipu Totenhema i došao do veoma važnog boda.

Totenhem je poveo golom Dele Alija u 40. minutu, a Vud je iznenadio ceo Vembli golom u poslednjim trenucima meča.