Zanimljiv dan u Bundesligi! Milioneri iz Dortmunda sigurni, ali Levandovski im ne dozvoljava da pobegnu! (FOTO)

favoriti sigurni!

Bajern iz Minhena i Borusija iz Dortmunda zabeležili su pobede u utakmicama drugog kola Bundeslige

Dosta zanimljivih utakmica viđeno je u okviru drugog kola Bundeslige.

Totalni, totalni obrt! Partizan ostaje bez ogromnog pojačanja, a Đuka ne ide u Olimpijakos?! (FOTO) (VIDEO)

Bajern iz Minhena je tek u drugom poluvremenu slomio otpor Verdera i golovima Levandovskog u 72. i 75. minutu utakmice došao do pobede na nezgodnom gostovanju.

Borusija iz Dortmunda bila je sigurna protiv Herte i zabeležila je pobedu istim rezultatom kao i Bajern. Golove su postigli Obamejang i Nuri Sahin.

U ostalim utakmicama Leverkuzen i Hofenhajm odigrali su nerešeno 2:2, a isti rezultat bio je i na susretu Augzburga i Borusije Mehengladbah.

Štutgart je minimalnim rezultatom savladao Majnc, a Volfsburgu je takođe jedan pogodak bio dovoljan da zabeleži pobedu protiv Ajntrahta u Frankfurtu.

U petak 25. avgusta Hamburger je bio bolji od Kelna rezultatom 3:1, a u nedelju 27. avgusta svoje utakmice odigraće Lajpcig i Frajburg, kao i Hanover i Šalke.

OBOŽAVAJU GA! Mitrović slomio "kičmu" Hartu za prvu pobedu Njukasla! A čim se utakmica završila nastala je žurka na stadionu! (VIDEO)