PARTIZAN JE U LIGI EVROPE! Đurđević ukinuo i video i ton, crno-beli čardaš u Mađarskoj! (FOTO) (VIDEO)

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste pratiti uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 22:07h

Crno-belo veče u Felčutu.

PARTIZAN JE NJEGOVA NOĆNA MORA: Crveni za kapitena Videotona zbog mučkog udaranja Đurđevića! (VIDEO)

Rapsodija izabranika Miroslava Đukića koji su demonstrirali silu i savladali su Videoton rezultatom 4:0.

Golove za crno-bele postigli su Tavamba, Suma i dva puta Đurđević.

Marko Nikolić nije imao rešenje za fenomenalne kontra napade Partizana i crno-beli će sasvim zasluženo igrati u grupnoj fazi Lige Evrope.

Suma je upravo kupio svakog Grobara, ali magija koju je izveo Đurđević pre gola će se prepričavati među njima! (VIDEO)

Partizan će protivnike dobiti u petak 25. avgusta na žrebu u Nionu.

Videoton - Partizan 0:4

VIDEOTON: Kovačik - Nego, Juhaš, Fiola, Stopira - Patkai, Hadžić - Šuljić, Lazović, Henti - Šćepović.

Rezerve: Horvat, Fejes, Marić, Sabo, Tamaš, Varga, Gereši.

Trener: Marko Nikolić.

PARTIZAN: Stojković - Vulićević, Nemanja R. Miletić, Ostojić, Nemanja G. Miletić - Everton, Radin - Janković, Tavamba, Suma - Đurđević.

Rezerve: Jovičić, Ćirković, Đuričković, Marjanović, Ilić, Pantić, Jovanović.

Trener: Miroslav Đukić.

87. minut - GOOOOOL! Uroš Đurđević stavlja tačku na ovu utakmicu.

77. minut - Izmena i u Videotonu i u Partizanu, kod Mađara Sabo ulazi umesto Šuljića, a kod crno-belih Pantić umesto Jankovića.

70. minut - Petar Đuričković ulazi na teren umesto Tavambe.

64. minut - Umesto Sume ulazi Saša Ilić.

63. minut - Odlična prilika za Marka Jankovića, ali nema gola.

62. minut - Marko Nikolić će probati izmenom da razmrda ekipu, umesto Šćepovića ulazi Marić.

60. minut - Prilika za Šćepovića ali srećom po Partizan ostaje 0:3.

48. minut - Crveni karton za Juhaša! Bez lopte je udario Đurđevića i opravdano je dobio drugi žuti karton.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme, umesto Hentija ušao je Gereši.

35. minut - GOOOOOOL! Fenomenalni Janković prolazi po desnoj strani, dodaje do Đurđevića koji pogađa za 0:3.

34. minut - Kakav pas Jankovića, Đurđević izlazi 1 na 1 sa Kovačikom, ali šutira pored gola.

32. minut - Udarac Radina, Kovačik brani uz dosta nesigurnosti.

30. minut - Utakmica je na kratko prekinuta jer je lopta sa kojom se igralo pukla.

27. minut - Kakav kiks Ostojića, ali prošao je samo sa žutim kartonom. Dosta sreće za crno-bele.

24. minut - GOOOOOOL! Fenomenalni Uroš Đurđević je prošao odbranu Videotona, vratio loptu Sumi koji nije imao težak i pogodio je za 0:2.

20. minut - Asistencija Jankovića ka Đurđeviću, koji postiže pogodak ali je gol poništen zbog ofsajda.

18. minut - Pokušaj Stopire, ali ništa bolji od onog Hentijevog od pre par minuta.

17. minut - Udarac Hentija, ali daleko pored gola.

14. minut - Nisu želeli da izbace loptu van igre fudbaleri Videotona posle povrede Tavambe, a posle kontre je Henti šutirao pored gola.

9. minut - Ponovo prilika za Danka Lazovića, ali brani Stojković.

8. minut - Kakva prilika za Lazovića posle povratne lopte Šćepovića, ali ostaje 0:1.

6. minut - GOOOOOOL! Fenomenalan kontra napad crno-belih, Everton je dugo vukao loptu, dodao do Tavambe koji je rutinski pogodio za zlata vredan gol.

4. minut - Fenomenalna prilika za Videoton, ali Stojković brani. Imali su sreće fudbaleri Partizana.

20:00 - Utakmica je počela, sa centra su krenuli fudbaleri Videotona.

19:30 - Atmosfera pred početak utakmice u Felčutu.

19:15 - Izlazak fudbalera Partizana na teren stadiona Pančo Arena.

19:00 - Atmosfera oko stadiona u Felčutu.

18:30 - Dolazak fudbalera Partizana na prelepu Pančo Arenu.

BONUS VIDEO: Marko Jevtović razočaran atmosferom na meču Partizan - Videoton