DUGOM ČEKANJU JE KRAJ - ZVEZDA U LIGI EVROPE! Projektili Radonjića i Kange za veliki povratak u Evropu! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 23:06h

Kakva utakmica na Marakani.

Fenomenalno je Crvena zvezda otvorila meč i golom Radonjića došla je u vođstvo.

Na 2:0 povećao je Kanga prelepim golom na samom startu drugog poluvremena.

Nastavili su crveno-beli sa fenomenalnom igrom, delovalo je da ruska ekipa ne može da pokvari prelepo beogradsko veče, ali je onda na scenu stupio sudija Tobijas Stiler.

Svirao je, blago rečeno sumnjiv jedanesterac za Krasnodar koji je Grankvist u 82. minutu pretvorio u gol.

Strepelo je 50720 navijača na stadionu "Rajko Mitić" do samog kraja utakmice, ali su izabranici Vladana Milojevića na čelu sa Milanom Borjanom i hrabrom igrom uspeli da se odbrane i da posle punih 10 godina uvedu svoj tim u grupnu fazu Lige Evrope.

Crveno-beli će svoje protivnike saznati u petak 25. avgusta na žrebu u Nionu.

Crvena zvezda - Krasnodar 2:1

Crvena zvezda: Borjan - Rodić, Savić, Frimpong, Stojković - Donald, Srnić - Milić, Kanga - Radonjić - Boaći.

Krasnodar: Sinicin - Petrov, Grankvist, Martinovič, Ramirez - Mamajev, Kabore, Gazinski - Vanderson, Klaeson, Smolov.

82. minut - PENAL ZA KRASNODAR! Gužva u šesnestercu i nemački arbitar svira jedanesterac. Grankvist je izveo najstrožu kaznu i smanjio na 2:1.

76. minut - Neverovatna prilika za Vandersona i dosta sreće za crveno-bele. U istom minutu Pešić ulazi na teren umesto Radonjića.

70. minut - Umesto Milića na terenu je Račić. Navijači Crvene zvezde setili su se i heroja sa Košara pa su im posvetili transparent.

66. minut - Još jedna izmena u Krasnodaru, umesto Smolova ulazi Ivan.

59. minut - Umesto Mamajeva na terenu je Pereira.

58. minut - Prilika za Vandersona, ali Borjan odlično interveniše.

Utakmica na Marakani igra se pred 50720 gledalaca.

51. minut - Umesto Milana Rodića koji se požalio na povredu palca, na terenu je Gobeljić.

46. minut - GOOOOOOL!!! Gelor Kanga kao Mesi i Ronaldo! Kakav udarac veziste Crvene zvezde, crveno-beli su jako blizu plasmana u grupnu fazu Lige Evrope.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Prvi napad imaće crveno-beli.

40. minut - Kakva prilika za Zvezdu! Boaći ipak pogađa stativu. Dosta sreće za crveno-bele.

37. minut - Smolov je odlično izveo slobodan udarac, ali na sreću Crvene zvezde lopta odlazi pored gola.

32. minut - Fenomenalan centaršut Kange, Savić ostaje sam na 5 metara ali glavom šalje loptu pored gola Sinicina.

23. minut - Prilika za Krasnodar, ali loš udarac Klaesona.

22. minut - Crvena zvezda u potpunosti kontroliše situaciju na terenu.

6. minut - GOOOOOL! Radonjić sjajno reaguje na odbijenu loptu golmana Sinicina i pogađa za 1:0! Fenomenalno!

1. minut - Krenula je furiozno Crvena zvezda, ali ipak bez prave prilike.

21:00 - Utakmica je počela sa centra su krenuli fudbaleri Krasnodara.

20:55 - Fenomenalna koreografija Delija pred početak ove utakmice.

20:50 - Jedan navijač Zvezde iskoristio je ovu utakmicu da zaprosi svoju devojku, dok su Delije pozvale na humanost i pomoć jednom dečaku koji boluje od leukemije.

20:45 - Fudbaleri Crvene zvezde imaće veliki vetar u leđa na ovoj utakmici.

20:40 - Marakana je skoro puna dvadesetak minuta pred početak utakmice.

20:15 - Još malo atmosfere sa Marakane.

20:00 - A evo i atmosfere sa stadiona sat vremena pred početak utakmice. Fenomenalno!

19:45 - Atmosfera oko stadiona "Rajko Mitić" je fenomenalna.

BONUS VIDEO: Branko Lazić za Espreso direktno sa Kopaonika