Šta to radiš, Beniteze Rafaele? Levi bek Čelsija pravio havariju!(VIDEO)

premijer liga, 2. kolo

Aleksandar Mitrović je još jednu utakmicu presedeo na klupi

Fudbaleri Hadersfilda su na čelu Premijer lige zajedno sa Mančester Junajtedom posle pobede na svom terenu nad Njukaslom (1:0).

U Humskoj se hvataju za glavu! Treća povreda u devet meseci! Malerozni igrač Partizana opet van stroja! (FOTO)

Oni su golom Muja u 50. minutu savladali ekipu sa Sent Džejms Parka.

Aleksandar Mitrović je i ovaj meč presedeo na klupi i tako odgledao drugi uzastopni poraz svog tima bez datog gola, dok Hadersfild na dve dobijene utakmice još nije primio pogodak.

Čelsi je u drugom meču dana pobedio ekipu Totenhema rezultatom 2:1, a dvostruki strelac u redovima "plavaca" bio je Markos Alonso, koji je golom u 88. minutu doneo pobedu Čelsiju.

Strelac tada izjednačujućeg gola za Totenhema bio je napadač Čelsija Batšuaji u 82. minutu.

Svonsi - Mančester junajted 0:4 (0:1) Bornmut - Votford 0:2 (0:0) Lester - Brajton 2:0 (1:0) Sautempton - Vest Hem 3:2 (2:1) Barnli - VBA 0:1 (0:0) Liverpul - Kristal Palas 1:0 (0:0) Stouk - Arsenal 1:0 (0:0)

Hadersfild - Njukastl 1:0 (0:0)