Bivši fudbaler Partizana doneo je zlata vredan bod svom novom klubu! I to u trećem minutu nadoknade vremena! (FOTO) (VIDEO)

odlično se snašao!

Nekadašnji igrač crno-belih sjajno je reagovao u šesnestercu Heraklesa i doneo je svom klubu veoma važan bod

Objavljeno: 12:47h

Fudbaleri Herenvena odigrali su nerešeno 1:1 protiv Heraklesa u okviru drugog kola prve lige Holandije.

Prvi gol u dresu Herenvena postigao je doskorašnji fudbaler Partizana Nemanja Mihajlović.

PAKAO! Može li gore? Zar sad i ON? Srbija se nije ni nadala ovako lošim vestima iz tabora Orlova pred Eurobasket! (FOTO)

On je u trećem minutu nadoknade vremena odlično reagovao u šesnestercu Heraklesa i glavom je doneo izjednačenje svom klubu.

Bivši fudbaler Partizana se posle gola obratio svojim fanovima preko društvene mreže Instagram sa sledećom porukom:

- Hvala Bogu na ovom divnom debiju, hvala timu. Ovo je početak nečeg velikog. Porodica - napisao je Nemanja Mihajlović uz sliku sa utakmice protiv Heraklesa.

Thanks to God, thanks for this kind of debut, thank you to the team! This is the beginning of something great! ?⚪️ Family !

Објава коју дели Nemanja Mihajlovic (@n.mihajlovic_7) дана

Mihajlović je u igru ušao u 74. minutu umesto Zenelija, a da li će posle ovog gola imati veću minutažu videćemo u utakmicama koje su pred nama.

BONUS VIDEO: Navijači Videotona na utakmici protiv Partizana