Ko osvaja Bundesligu ove sezone? Možda se zna već posle prvog kola! (VIDEO)

Bundesliga, 1. kolo!

Petostruki uzastopni šampion Nemačke najavio je još jedan uspešni takmičarski ciklus

Objavljeno: 23:09h

Fudbaleri Bajerna pobedili su Bajer iz Leverkuzena 3:1 (2:0) u premijernoj utakmici nove sezone Bundeslige.

ESPRESO ANALIZA: Jedno mesto opasno škripi u Zvezdi! Potez Milojevića kakav srpski fudbal nije video i psihički preporod Kange! (FOTO) (VIDEO)

Petostruki uzastopni šampion Nemačke najavio je još jedan uspešni takmičarski ciklus. Prošle nedelje je osvojio domaći Superkup savladavši Borusiju u Dortmundu posle penala, a sada je i u prvom prvenstvenom kolu zabeležio sigurnu pobedu na svojoj "Alijanc areni".

Tim Karla Anćelotija već u 19. minutu vodio je 2:0 pogocima novajlija Zulea (stigao iz Hofenhajma) i Tolisa (stigao iz Liona).

Početak drugog poluvremena kasnio je desetak minuta zbog snažne oluje, a onda je Robert Levandovski u 53. minutu iz penala povisio na 3:0.

Gosti su uspeli da ublaže poraz pogotkom Mehmedija u 65. minutu.

BONUS VIDEO: Marko Jevtović razočaran atmosferom na meču Partizan - Videoton