SPEKTAKL U RUSIJI! Zvezdin fenomenalni napad ispravio katastrofalan nastup odbrane! (FOTO) (VIDEO)

kvalifikacije za ligu evrope!

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste pratiti uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 21:22h

Fenomenalna utakmica u Krasnodaru.

Teško mu je palo: Marko Grujić rekao ono što svaki zvezdaš misli o Ristiću! (FOTO)

Puno šansi, pet golova, jedna sporna situacija i neverovatno jak tempo obeležili su prvu utakmicu poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Krasnodara i Crvene zvezde.

U prvom poluvremenu Krasnodar je bio dosta bolji rival i svoju inicijativu krunisao je golom Ignjatjeva u 19. minutu utakmice.

Drugo poluvreme bilo je neverovatno.

Gde je bloooooook?! Crveno-beli čunjevi! (VIDEO)

U prvom minutu drugog poluvremena Krasnodar dolazi do prednosti od 2:0. Anđelkovića je preletela lopta i Klaeson je bio na mestu da je sprovede u mrežu.

Kad je teško - SLAVOLJUB SRNIĆ! Spoljnica sa ivice kaznenog probušila Krasnodar! (VIDEO)

Nije se dugo čekalo na odgovor Zvezde, pa je posle neverovatnog promašaja Boaćija u 52. minutu, Slavoljub Srnić pet minuta kasnije pogodio za 2:1.

U 59. minutu Krasnodaru nije priznat čist pogodak Mihajla Ristića, a šest minuta kasnije Anđelković vadi loptu sa gol linije.

Ipak, u 66. minutu Petrov daje gol za 3:1 i činilo se da će Krasnodar imati veliku prednost pred revanš u Beogradu.

U 71. minutu Aleksandar Pešić ulazi u igru, a samo minut kasnije postiže pogodak za 3:2.

Do kraja utakmice još nekoliko sjajnih prilika na obe strane, ali ipak bez promene rezultata.

Crvena zvezda može da bude zadovoljna rezultatom koji nosi u Beograd iz ove fenomenalne utakmice, a ukoliko Krasnodar bude igrao otvoreno kao i večeras sigurni smo da nas i u Beogradu očekuje spektakl.

Krasnodar - Crvena zvezda 3:2

Stadion: Krasnodar

Kapacitet: 34.291

Sudija: Gediminas Mažejka (Litvanija)

KRASNODAR (4-2-3-1): Sinicin – Petrov, Grankvist, Martinovič, Ramirez – Ristić, Gazinski – Klaeson, Mamajev, Vanderson – Ignjatjev.

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Stojković, Savić, Babić, Anđelković – Le Talek, Donald – Srnić, Kanga, Radonjić – Boaći.

79. minut - Kakva prilika za Grankvista, ipak njegov udarac završava preko gola Borjana.

74. minut - Ponovo šutira fenomenalni Ristić, ali Borjan je na mestu.

72. minut - GOOOOOOL! Jedan minut bio je dovoljan Aleksandru Pešiću da postigne pogodak. Zlata vredan gol za crveno-bele.

66. minut - Još jedan veliki propust odbrane Zvezde i Petrov iz voleja pogađa za 3:1.

65. minut - Anđelković vadi loptu sa gol linije, crveno-beli su ponovo imali dosta sreće.

59. minut - Kakav udarac Ristića, lopta se od prečke odbila u gol, ali sudija to nije video. Neverovatna sreća za crveno-bele.

57. minut - GOOOOOOOL! Fenomenalan udarac Slavoljuba Srnića, Sinicin je imao loptu na ruci ali ipak nije uspeo da odbrani. Crvena zvezda se vraća u život.

56. minut - Odličan centaršut Anđelkovića ali Sinicin uz malo problema ipak dolazi do lopte.

53. minut - Grankvist u poslednjem trenutku reaguje ispred Boaćija, crveno-beli će dobiti korner.

52. minut - Fenomenalan centaršut Anđelkovića, Boaći je na pravom mestu, ali njegov udarac ide direktno u Sinicina. Šteta, ovo je bila najbolja prilika za Zvezdu.

46. minut - Kakav šok na startu drugog poluvremena. Odlična akcija Krasnodara i pogodak Klaesona za 2:0.

45. minut - Kraj prvog poluvremena, Krasnodar je bolji, ali ni Crvena zvezda nije bila bez prilika.

32. minut - Još jedan odličan udarac Mihajla Ristića, ali Borjan je fenomenalno reagovao.

30. minut - Odličan centaršut Kange i milimetri su delili Zvezdu od izjednačenja. Crveno-beli su na kraju dobili samo korner.

29. minut - Ramirez sprečava kontru Zvezde i dobija žuti karton.

28. minut - Krasnodar deluje fenomenalno i posle još jedne akcije ponovo su bili opasni po gol Borjana. Ipak crveno-beli su se odbranili i Krasnodar je dobio korner.

26. minut - Prva prilika za Crvenu zvezdu, odličan udarac Slavoljuba Srnića, ali direktno u golmana Sinicina koji uz dosta problema ipak brani.

19. minut - GOL ZA KRASNODAR!!! Prodor Mihajla Ristića i udarac sa ivice kaznenog prostora, Borjan kratko odbija a na odbijenu loptu naleće osamnestogodišnjii Ignjatjev i pogađa za 1:0.

14. minut - Nespretan faul na ivici šesnesterca i veoma dobra prilika za Krasnodar. Ipak, katastrofalno izveden slobodan udarac i živi zid je odradio posao.

6. minut - Posle udarca Ristića lopta je zakačila jednog igrača Crvene zvezde i napravila je velike probleme Borjanu. Ipak rezultat je ostao nepromenjen.

2. minut - Prvi korner za Crvenu zvezdu, ali bez opasnosti po gol Krasnodara.

19:00 Utakmica je počela i prvi napad imaće Crvena zvezda.

18:45 - Atmosfera iz svečane lože stadiona u Krasnodaru.

18:15 - Prvi problemi ispred stadiona, jednoj Ruskinji zasmetalo je što navijač Crvene zvezde udara u bubanj i malo je falilo da dođe do većeg incidenta. Ipak strasti su se smirile i Delije su nastavile da idu ka stadionu.

18:00 - Fenomenalan korteo navijača Crvene zvezde u Krasnodaru. Crveno-beli će imati veliku podršku sa tribina.

BONUS VIDEO: Miroslav Nikolić, intervju za Espreso