Golman 2 puta skinuo nemoguće u jednom napadu, a onda mu je njegov igrač zakucao loptu pod prečku! (VIDEO)

odlično se snašli!

Definitivno jedan od smešnijih golova u dosadašnjem toku sezone

Objavljeno: 16:31h

U trećem kolu engleskog Čempionšipa ekipa Milvola je na svom stadionu poražena od Ipsviča rezultatom 4:3.

U fenomenalnoj utakmici Milvol je vodio 1:0, Ipsvič je okrenuo na 1:2, Milvol je izjednačio, a do poluvremena je Ipsvič ponovo stigao do prednosti.

Samo dva igrača koja su igrala u istorijskom prvom meču Srbije su i danas tu! A za jednog strelca smo skroz zaboravili! (FOTO) (VIDEO)

U 80. minutu Milvol je izjednačio, a dva minuta pred kraj Ipsvič je ipak došao do pobede u ovom trileru.

Ipak najzanimljiviji detalj na utakmici bio je drugi gol Milvola koji je postigao O Brajan uz pomoć jednog defanzivca Ipsviča.

TAMO VAM DELIJE UTERUJU STRAH U KOSTI: Zastrašujuća Marakana izabrana u top 5 najbučnijih stadiona na svetu! (FOTO) (VIDEO)

Neverovatna konfuzija u redovima Ipsviča završena je golom Milvola, a kako je sve to izgledalo pogledajte na sledećem video klipu.

BONUS VIDEO: Miroslav Nikolić, intervju za Espreso