Kostić vuče Štutgart, ali ne može sam! (VIDEO)

BUNDESLIGA, 15. KOLO

Derbi dna Bundeslige završen je bez pobednika. Štutgart nije iskoristio domaći teren protiv Verdera da pobegne iz opasne zone, pošto je bilo samo 1:1
Bundesliga , a Štutgart nije uspeo da kod kuće osigura
Verdera jako lošoj formi još od starta sezone.
Niko nije očekivao da Bajern može biti ovako razbijen, Bobadiljina poruka Partizanu! (VIDEO) Filip Kostić je ponovo bio pokretačka snaga "švaba" i asistirao za vodeći pogodak kada ga ostali saigrači ne prate. Verder je uspeo da preko Ujaha dođe do izjedačujućeg pogotka u 71. minutu.
U duelu dva tima koji dugo već ne znaju za trijumf Ajntrahta i Darmštata pogodak na meču bio je delo Sulua na isteku pola sata meča.
Naš Mijat Gaćinović odigrao je samo prvo poluvreme u dresu Bundesliga, 15. kolo: 3:1
0:1 1:3 2:1 1:1
1:2 Nedelja 1:1 0:1