Spektakl u Skoplju! Atomski fudbal dva evropska velikana, Matić ostao bez Superkupa Evrope! (FOTO) (VIDEO)

Superkup evrope!

Sva dešavanja sa ove utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 22:53h

Spektakularna utakmica viđena je u Skoplju.

Fudbaleri Reala i Mančestera pokazali su zašto će u sezoni koja je pred nama važiti za jedne od favorita za osvajanje Lige šampiona.

Kejlor Navas osetio moć Matićevog udarca! Zato je i ispustio loptu na nogu Lukakua! (VIDEO)

Real je bio dominantan tokom većeg dela prvog poluvremena i kraljevski klub je poveo golom Kazemira. Ovaj gol je bio veoma sumnjiv jer se čini da je Kazemiro bio u nedozvoljenoj poziciji.

Do poluvremena još nekoliko prilika za Real, ali najviše zahvaljujući golmanu Mančestera Davidu De Hei rezultat je bio 1:0.

Madriđani su bolje ušli i u drugo poluvreme i posle fenomenalne akcije Iska i Bejla, Isko je pogodio za 2:0.

Nije se dugo čekalo na odgovor Mančestera pa je posle fenomenalnog udarca Nemanje Matića i kratko odbijene lopte Kejlora Navasa Lukaku postigao pogodak.

Imao je Mančester nekoliko prilika da izjednači, ali se Real sjajno branio i došao do prvog trofeja u novoj sezoni.

Real Madrid - Mančester junajted 2:1

Real Madrid: Navas - Marselo, Serhio Ramos, Varan, Karvahal - Kros, Kazemiro, Modrić - Isko, Benzema, Bejl

Mančester junajted: De Hea - Darmijan, Smoling, Lindelof, Valensija - Erera, Matić, Pogba - Miktarijan, Lukaku, Lingard

21:38 - Žuti karton za Rašforda posle starta nad Lukasom Vaskezom.

21:35 - Kakva prilika za Asensija da stavi tačku na ovu utakmicu, ali De Hea ponovo brani fenomenalno.

21:29 - I Serhio Ramos je požuteo, biće ovo veoma neizvesnih 5 minuta i nadoknada vremena.

21:28 - Žuti karton za Karvahala posle veoma neopreznog starta.

21:27 - Kristijano Ronaldo ulazi u igru umesto Benzeme.

21:26 - Kakva kontra Real Madrida, ali Benzema je zaustavljen u poslednjem trenutku.

21:25 - Kakva prilika za Markusa Rašforda! Ostao je sam sa Kejlorom Navasom, ali je golman Real Madrida pokazao zašto je jedan od najboljih golmana sveta.

21:20 - Sudar glavama Serhija Ramosa i Felainija u šesnestercu madridske ekipe, deblji kraj je izvukao Belgijanac.

21:16 - Dvostruka izmena u Realu, na teren će Asensio i Lukas Vaskez, a van igre Isko i Geret Bejl.

22:05 - GOOOOOOL!!! Kazna je stigla fudbalere Real Madrida! Fenomenalan udarac Nemanje Matića Kejlor Navas samo kratko odbija, a na odbijenu loptu natrčava Lukaku i ovog puta ne greši! Rezultat je 2:1!

22:04 - Prvo prilika za Bejla koji je pogodio prečku sa 5 metara, a zatim i za Benzemu, ipak Crveni Đavoli su imali dosta sreće.

22:02 - Udarac Modrića ali nije bilo problema za golmana Mančester junajteda.

21:59 - Druga izmena u Mančester junajtedu, umesto Erere na terenu je Felaini.

21:57 - Kakva prilika za Mančester!!! Prvo udarac Pogbe glavom sa sa 5 metara brani Navas, a Lukaku natrčava na odbijenu loptu i šalje je visoko preko gola!

21:56 - GOOOOOOL!!! Odličan dupli pas Iska i Bejla koji je izbacio čitavu odbranu Mančester junajteda i Isko rutinski rešava situaciju 1 na 1 sa De Heom.

21:52 - Marselov udarac izblokiran, Real je veoma blizu postizanja drugog gola.

21:51 - Fenomenalan udarac Krosa sa dvadesetak metara De Hea je jedini krivac što je rezultat i dalje 1:0.

21:49 - Počelo je drugo poluvreme Markus Rašford je zamenio Lingarda u timu Mančester junajteda.

21:30 - Udarac Lukakua, ali pravo u Navasa koji nije imao većih problema.

21:28 - Odličan udarac Benzeme posle fenomenalnog solo prodora Modrića, ali De Hea ne dozvoljava da se rezultat na semaforu promeni.

21:27 - Žuti karton za Džesija Lingarda posle neopreznog starta nad Iskom.

21:22 - Mančester se oslobodio pritiska Reala, ali i dalje bez prave prilike.

21:15 - Sudija Roki je poslao igrače na pauzu za osveženje.

21:09 - GOOOOOL!!! Odlična reakcija Kazemira na asistenciju Karvahala i De Hea je nemoćan. Ipak diskutabilno je to da li se Kazemiro nalazio u nedozvoljenoj poziciji.

21:07 - Udarac Modrića, ali siguran je De Hea.

21:03 - Ponovo Kazemiro, ovog puta nogom sa ivice šesnesterca, ali preko gola.

21:01 - Kakva prilika za Real Madrid! Odličan centaršut Tonija Krosa i fenomenalna reakcija Kazemira, ali posle njegovog udarca lopta je pogodina prečku. Sjajna šansa za kraljevski klub.

20:47 - Centaršut Marsela, ali Bejl sa pet metara šalje loptu preko gola Mančester junajteda.

20:46 - Odmah prva šansa u kojoj se našao Lukaku, ali je Kejlor Navas odlično reagovao.

20:45 - Utakmica je počela, prvi napad imaće ekipa Mančester junajteda.

20:40 - Igrači obe ekipe izlaze na teren stadiona Filip drugi.

20:35 - Navijači ne mogu da dočekaju da utakmica počne.

20:15 - Evo i detalja sa zagrevanja i iz svlačionice obe ekipe.

20:10 - Ovako izgleda stadion Filip drugi malo više od pola sata pred početak utakmice.

20:00 - Evo i sastava za ovu utakmicu Nemanja Matić nalazi se u startnoj postavi Mančestera dok u timu Reala nema Kristijana Ronalda.

19:15 - Kristijano Ronaldo je imao velikih problema pri izlasku iz autobusa pred trening Real Madrida, kada se okliznuo i zamalo povredio.

19:00 - Fenomenalna atmosfera vlada u Skoplju i svi sa nestrpljenjem očekuju duel dva evropska velikana.

BONUS VIDEO: Dolazak odbojkašica Srbije u Beograd posle bronze na Gran priju