Nastavlja sa rešetanjem! Kapiten Njukasla Aleksandar Mitrović ponovo tresao mrežu! (VIDEO)

bravo!

Iako deluje da ga Rafa Benitez ne želi u svom taboru, 'Mitrogol' nastavlja da trese mreže na pripremama za narednu sezonu.

Njukasl je odigrao "poker" protiv trećeligaša Bredforda u prijateljskom odmeravanju snaga, a zanimljivo je da su sva četiri gola na utakmici pala u drugom poluvremenu. Najbolji strelac 'Svraka' u prošloj sezoni Dvajt Gajl je načeo rivala posle pet minuta igre u nastavku, a samo minut kasnije prednost je duplirana pošto je novajlija Marfi pogodio mrežu. Na novi gol se čekalo do 76. minuta kada je Aleksandar Mitrović povisio na 3:0, a tri minuta kasnije Marfi svojim drugim golom na meču postavlja konačnih 4:0. Sve u svemu, dobre vesti za Rafu Beniteza, trojica napadača su se upisala u strelce, što je svakako ohrabrenje uoči početka sezone. Inače, Mitrović je u jednom trenutku i preuzeo kapitensku traku.

Ostrvski mediji već neko vreme spekulišu da će 'Mitrogol' ovog leta biti prodat, ali posle ovih golova na pripremama, Benitez se možda i predomisli.