Partizan na furiozan način otpočeo odbranu titule! Crno-beli sa pola gasa demolirali Mačvu u Humskoj! (VIDEO)

superliga, 1. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 20:52h

FudbalerI Partizana su na furiozan način počeli odbranu titule u Superligi!

Izabranici Miroslava Đukića su rezultatom 6:1 demolirali Mačvu i tako već od samog starta istakli ozbiljnu kandidaturu za titulu.

Gostujuća ekipa je pred crno-belima izgledala kao poluamaterska ekipa i novi superligaš nije apsolutno ništa pokazao na ovom meču, iako je imao nekoliko prilika i postignut gol sa bele tačke!

Strelci za "Parni valjak" bili su Kosović u 8, Tavamba u 16. i 68, Pantić u 20. i Đurđević u 35. minutu. Tačku na meč stavio je Mihajlović nekoliko minuta pre kraja meča.

Počasni gol delo je Lazarevića koji je pogodio u 59. minutu.

Sudija: Danilo Grujić, pomoćnici: Oliver Petrović, Dalibor Đurđević

MEČ JE ZAVRŠEN!!! RUTINSKA POBEDA CRNO-BELIH!

85' Kakav goooooooooooooool!!!! Majsotrija Nece Mihajlovića, divan, divan lob!

68' Evo novog gola Tavambe! 5:1!

61' U igru je ušao Sejduba Suma i dobio glasne ovacije gledalaca u Humskoj!

57' Ćirković je srušio Obrovca i na naivan način poklonio penal gostima koji rutinski realizije Lazarević!

45' Gotovo je i prvo poluvreme! Crno-bela demonstracija sile!

35' Lagani Đurđević rutinski rešava situaciju 1 na 1! 4:0!

20' Ajaooooooooooj!!! Kakva demonstracija sile! Sada je strelac Danilo Pantić, druga asistencija Đurđevića!

16' Sjajna asistencija Đurđevića i rutinska završnica Tavambe! 2:0!

8' Sjajna, brza akcija Partizana, pa onda bomba Kosovića sa 30 metara! 1:0!

19:00 - Meč je počeo!

18:15 - Evo sastava dve ekipe! Leonardo se ne nalazi ni na klupi, dok je na istoj Suma! Da li je to znak da je Brazilac završio svoju misiju u crno-belom ili ga Đukić odmara za Olimpijakos?

PARTIZAN: Kljajić, N. Miletić, N. Miletić, Ostojić, Ćirković, Jevtović, Kosović, Janković, Pantić, Đurđević, Tavamba. Trener: Miroslav Đukić.

MAČVA: Filipović, Pejović, Rajović, Ivić, Jovanović, Lazarević, Gemović, Obrovac, Matić, Adamović, Jeremić. Trener: Dragan Aničić.