TRI KOMADA ZA MIRAN PUT NA MALTU! Zvezda može već da razmišlja o 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope! (FOTO) (VIDEO)

kvalifikacije za ligu evrope

Sve informacije vezane za ovu utakmicu mogli ste da pratite na našem lajv-blogu.

Fudbaleri Crvene zvezde trijumfalno su započeli novu sezonu.

Crveno-beli su u okviru prvog meča prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope savladali ekipu Florijane rezultatom 3:0.

Strelci su bili Ričmond Boaći 2x (45, 89) i Slavoljub Srnić (78)

I pored ubeljive pobede, srpska ekipa nije briljirala i svakako je da Vladan

Milojević ne može biti u potpunosti zadovoljan igrom, ali s obzirom na to da je ovo prva utakmica u sezoni, bitan je samo rezultat.

Revanš mega igra se za sedam dana na Malti.

Tokom prvih 45 minuta videli smo totalnu ofanzivu Zvezde, ali ne i mnogo prilika. Florijana se branila, mada moramo istaći stativu koju je pogodio Varela sa 40 metara.

Crveno-beli su bili strpljivi i sačekali svoju šansu koja je stigla u 45. minutu. Milić je izborio penal i crveni karton Ruiza, a Ričmond Boaći bio siguran sa bele tačke.

SEVER SE OPROSTIO OD ATOMSKOG MRAVA: Plavšić gutao knedle i jedva zadržavao suze! (VIDEO)

Nastavak meča doneo je totalnu terensku inicijativu domaće ekipe, ali nisu uspeli igrači Crvene zvezde da stvore neke ozbiljnije šanse ispred gola gostiju.

Ipak, i u ovom delu igre, Zvezda je postigla ne jedan, nego dva gola.

Najpre je Slavoljub Srnić iskoristio veliku grešku golmana Habera, da bi Ričmond Boaći stavio tačku na I.

Sve informacije vezane za ovu utakmicu možete pratiti na našem lajv-blogu.

KRAJ UTAKMICE!

89. minut - GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!! RIČMOND BOAĆI!!!

78. minut - GOOOOOOOOLLLLLLL!!! Slavoljub Srnić je strelac posle velike greške golmana Habera!

76. minut - Ne uspeva srpska ekipa da stigne do drugog gola!

67. minut - Sada je malo opao tempo Zvezdinih napada!

47. minut - Solidna situacija za Boaćija, ali šutira preko gola!

Kraj prvog poluvremena!

45 + 4. minut - GOOOOOOOOOOLLLLLLL!!! RIČMOND BOAĆI DONOSI PREDNOST CRVENO-BELIMA!!!

45 + 3. minut - PENAL ZA ZVEZDU I CRVENI KARTON ZA RUIZA!

* Tu su i malobrojni navijali gostujuće ekipe!

25. minut - Možda i najbolja prilika za crveno-bele do sada. Probao je Nemanja Milić glavom posle centaršuta Anđelkovića, ali preko gola!

16. minut - Crvena zvezda ima inisijativu, ali za sada ne uspeva da je materijalizuje!

9. minut - Varela je šutirao sa skoro 40 metara i pogodio stativu!

Delije posvetile koreografiju Vidovdanu! Marakana se tresla od patriotizma! (FOTO) (VIDEO)