Na fudbalskom nije znao za poraz, ali na teniskom terenu Maldini doživeo debakl!

dobra zabava

Meč je trajao 42. minuta, i završen je nakon dva seta, 6:1, 6:1

Legendarni italijanski fudbaler Paolo Maldini debitovao je kao teniser i taj debi završio porazom na turniru u Milanu.

Bivši fudbaler Milana i italijanski reprezentativac igrao je u dublu sa svojim trenerom Stefanom Landonijem. Meč je trajao 42. minuta, i završen je nakon dva seta, 6:1, 6:1.

On je završio fudbalsku karijeru 2009. godine, odigrao je 905 utakmica za Milano i postigao 34 golova. Za reprezentaciju Italije dao je sedam golova na 128 utakmica.