OVAKAV PARTIZAN GROBARI PAMTE POD ĐUKIĆEM! Odlično izdanje crno-belih protiv Kapfenberga! (FOTO) (VIDEO)

prva pobeda

Golove za srpskog šampiona, postigli su Petar Đuričković i Vladimir Đilas

Fudbaleri Partizana ostvarili su prvu pobedu na pripremama za novu sezonu.

Izabranici Miroslava Đukića savladali su austrijskog drugoligaša Kapfenberg rezultatom 2:0.

Golove za srpskog šampiona, postigli su Petar Đuričković i Vladimir Đilas.

PRVO POLUVREME Kljajić - Vulićević, Miletić, Ćirković, Ostojić - Kosović, Everton - Mihajlović, A. Stevanović, Janković - Jovanović.

DRUGO POLUVREME N. Stevanović - Radin, Munir, Bošnjak, Marković - Marjanović, Ilić, Đuričković, A. Stevanović - Đilas, Tavamba.

Konačno je Partizan predstavio sebe u dobrom izdanju.

PAO POTPIS U PARTIZANU NA RADOST GROBARA! Ispoštovana želja Miroslava Đukića!

Nakon poraza i loše igre protiv Zete i Mladosti iz Lučana, crno-beli su uspeli da poprave utisak.

Srpski šampion je dominirao svih 90 minuta, stvorio pregršt prilika i mogao da postigne mnogo više od dva pogotka.

Svakako igra koja raduje sve pristalice Partizana.

Tim Miroslava Đukića naredni pripremni igra za dva dana protiv danskog šampiona, Kopenhagena.