Više od ovoga nije moglo: Deset borbenih Orlića nije uspelo da zaustavi Crvenu furiju! (VIDEO)

u21 ep!

Objavljeno: 22:58h

Fudbaleri mlade reprezentacije Srbije su završili takmičenje na Evropskom prvenstvu u Poljskoj.

Od izabranika Nenada Lalatović bolji je bio "B" tim Španije sastavljen od igrača koji nisu bili u prvom planu na ovom turniru rezultatom 1:0.

Srbija je bolje otvorila meč, stvorila tri sjajne šanse, ali nije bilo koncentracije u završnici - redom su sjajne prilike propuštali Miloš Veljković, Uroš Đurđević i Andrija Živković.

Kazna za to došla je u 38. minutu kada je pogodio Denis Suarez posle jedne lepe akcije Crvene furije...

Veliku glupost je tri minuta kasnije napravio Uroš Đurđević koji je laktom udario Merina u skoku i tako zaradio drugi žuti karton.

Orlići su igrali sasvim solidno do kraja, borili su se, ali su se mučili u samoj završnici.

Borbeni Srbi su do kraja ostali bez daha i rezultat je ostao 1:0.

Srbija je takmičenje završila sa jednim bodom dok su Španci sa maskimalnih 9 bodova prvi u grupi.

Rezultati by SofaScore

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog!

90' MEČ JE ZAVRŠEN! Igralo smo dobro, ali nije bilo gola...

85' Fenomenalan prodor Saše Lukića po desnoj strani, sjajan centaršut, ali volej bombu Andrije Živkovića zaustavlja golman Španije!

75' Usporili su utakmicu Španci, naši kao da su ostali bez daha... Ali ima tu još da se igra...

66' Imali smo dosta sreće! Sjajnu priliku je imao Injaki Vilijams, ali na svu sreću Veljković je sjajno reagovao. Potom je probao Gaćinović, ali njegov udarac je blokirao Merino!

52' Dobro otvaramo i nastavak i bliži smo pogotku... Nekoliko kornera zaredom, nadamo se da će pritisak uroditi plodom

MEČ JE NASTAVLJEN!

45' Gotovo je prvo poluvreme! Totalni raspada izabranika Nenada Lalatovića!

41' PAKAO! Uroš Đurđević je dobio crveni karton posle laktanja Merina! Da budemo precizniji, drugi žuti! Velika glupost kapitena selekcije!

38' GOOOOOOOOOOOOL! Kaznili su Španci naše promašaje, posle jedne veoma lagane akcije poveli su sa 1:0 golom Denisa Suareza!

35' Na tribinama je i Zbignjev Bonijek, velika legenda svetskog fudbala i čovek koji je ostavio neizbrisiv trag u Juventusu!

24' Izašli su Đurđević i Živković pred gol Španaca, ali napadač Partizana je poslao užasan pas igraču Benfike!

18' Majoral je izašao 1 na 1 sa Manojlovićem, ali golman Zvezde je na sjajan nači rešio ovu situaciju!

11' Orlići su dobro počeli meč i za sada su bolji rival od Furije...

4' Kakva šansa za Srbiju! Veljković je posle kornera Živkovića prebacio ceo gol sa četiri metra od gola!

20:45 - Meč je počeo!

20:06 - Evo i sastava dve ekipe!

Srbija (4-3-3): Manojlović - Filipović, Jovanović, Veljković, Antonov - Lukić, Maksimović, Gaćinović - Živković, Radonjić, Đurđević;

Španija (4-3-3): Pau - Odriozola, Gonzales, Merino, Hoze Gaja - Suarez, Ernandez, Soler - Ojarzabal, Majoral, Vilijams.