MORALO JE BOLJE! Srbiji samo bod u ludom meču protiv Makedonaca! (FOTO) (VIDEO)

evropsko prvenstvo

Sve informacije vezane za ovu utakmicu mogli ste da pratite na našem lajv-blogu

Fudbalska reprezentacija Srbije osvojia je prvi bod na Evropskom prvenstvu u Poljskoj.

Izabranici Nenada Lalatovića remizirali su sa Makedonijom rezultatom 2:2, iako smo na poluvremenu vodili rezultatom 1:0.

PEH RAVAN KATASTROFI! Orlići su ostali bez nosioca igre za meč sa Španijom! (VIDEO)

Strelci za naš tim bili su Mijat Gačinović i Uroš Đurđević, dok su strelci za pobedničku ekipu bili Bardi i Đorđev.

Ovim remijem, Srbiji su šanse za prolazak dalje baš baš smanjene.

Tokom prvih 45 minuta imali smo prilike da gledamo apsolutnu dominaciju naše ekipe i jedan pogodak u mreži Makedonaca. Gol je postigao Mijat Gaćinović u 24. minutu. Pored toga, treba reći i da je dve sjajne šanse propustio Marko Grujić.

U nastavku meča totalno drugačija slika. Reprezentacija Srbije je predala igru Makedoniji, a kazna je stigla u 63. minutu kada je Andrija Živković skrivio penal, a Bardi poravnao rezultat.

Naši momci su od tog trenutka krenuli na sve ili ništa, ali nije bilo ideje u igri naše ekipe. Makedonija je ponovo iskoristila svoju šansu i u 83. minutu došla do vođstva preko Đorđeva!

Trznuli su se naši momci, stigli do izjednačenja preko Đurđevića, da bi potom minut kasnije Andrija Živković pogodio stativu!

EURO, grupa B, 2. kolo:

Srbija - Makedonija 2:2

Španija - Portugal 20.45

TOK MEČA!

KRAJ UTAKMICE

90+1. minut - STATIVA! Pa da li je moguće? Andrija Živković pogađa stativu!

90. minut - GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!! Strelac je Uroš Đurđević!

83. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Makedonija vodi rezultatom 2:1, strelac je Đorđev!

73. minut - Naša reprezentacija je ponovo preuzela inicijativu, ali trenutno deluje dosta nervozno!

63. minut - GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!! Makedonija je izjednačila, strelac je Bardi iz penala! Prethodno je Andrija Živković igrao rukom, a sami procenite da li je to bilo za najstrožiju kaznu!

53. minut - Makedonija je imala incijativu na startu drugog dela igre, ali je Srbija mogla do 2:0 iz kontre! Dobra šansa za Gaćinovića!

Počelo je drugo poluvreme!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

42. minut - Evo i prvog pokušaja Makedonaca! Pokušao je Bardi, ali je Vanja Milinković Savić uspeo da odbrani!

35. minut - Au, kakav promašaj Marka Grujića! Imao je potpuno čistu situaciju, ali je loše reagovao!

24. minut - GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!! Srbija vodi, strelac je Mijat Gaćinović!

22. minut - Loše vesti, Marko Grujić je dobio žuti karton i neće moći da igra protiv Španije!

10. minut - Nova dobra prilika za naš tim! Posle centaršuta Živkovića, Grujić je probao glavom, ali je lopta prošla tik pored stative!

3. minut - Odmah dobra šansu za Srbiju, ali je Nemanja Maksimović loše reagovao!