DA LI NAM JE PRVENSTVO NAMEŠTENO? Ovo su sve sumnjive sudijske odluke za Zvezdu! Zaključak se sam nameće! (VIDEO)

SUMIRALI SMO SVe

Vratili smo se godinu dana unazad i pogledali svaki meč Crvene zvezde... Pred vama su apsolutno svi momenti o kojima se pričalo po fudbalskim kuloarima kao i kratak komentar za svaki od njih

Objavljeno: 16:24h

1. kolo: Nije bilo spornih detalja

2. kolo Crvena zvezda - Metalac 3:1, Sudija: Nemanja Gajdobranski Da li je bio ofsajd Ruiza? 14. min

3. kolo: Nije bilo spornih detalja

Tole Karadžić se poklonio Grobarima! Posle ove izjave, Delije će ga još više mrzeti!

4. kolo: Nije bilo spornih situacija

5. kolo Radnički Niš - Crvena zvezda 0:3, Sudija: Vlado Glođović Crveni karton Radošu Bulatoviću 45. min

6. kolo: Nije bilo spornih detalja

7. kolo: Novi Pazar - Crvena zvezda 1:4, Sudija: Milan Ilić 25. minut - Veoma sporan penal za Crvenu zvezdu. Posle centaršuta Petkovića, Stanojević je odneo loptu ispred Kange, a potom zakačio Gabonca po butini. Arbitar Milan Ilić je pokazao na kreč... 59. minut - Novopazarci su tražili penal, zbog Rendulićevog igranja rukom, ali penala nije bilo. Igrao je kolenom. Ove utakmice se sećamo i po prekidu zbog divljanja domaćih navijača koji je trajao 15 minuta, kao i po lomu jagodične kosti golmana Živkovića