Nadrealan rekord Kristijana Ronalda, Real Madrid na bod od titule koju pet godina čeka! (VIDEO)

primera.

Čini se da se pehar vraća u prestonicu!

Benzema je imao šut koji je odbranio Alvarez u 45. minutu, a u nastavku novi gol u mreži ovog čuvara gola Selte. Isko je fantastično prevario dvojicu svojih čuvara koji su ga pratili na sredini terena, imao je slobodnog Benzemu, ali je uputio fantastičnu loptu Ronaldu koji u situaciji 1 na 1 ne greši - 0:2! Simulirao je Jago Aspas u kaznenom prostoru gostiju prema mišljenju sudije, dobio drugi žuti karton i tako je Selta imala pretežak zadatak do kraja utakmice.

Ipak, došli su do gola i doneli malo neizvesnosti. Guideti je imao dosta sreće, oslobodio se čuvara i šutirao iskosa sa desne strane, neko je dokačio loptu koja je ušla u gol golmana Navasa - 1:2. Ipak, radost domaćih je trajala samo minut. Benzema i Ronaldo su kombinovali u kaznenom prostoru, onda je lopta došla do Marsela koji je demonstrirao svoju brzinu po levoj strani, uputio nizak centaršut, pravo na nogu Benzeme koji vara Alvareza za veliku prednost Real Madrida.