PARTIZANOVA BIVŠA ŽELJA DALA TRI GOLA ZA SEDAM MINUTA! Crno-beli hteli njega pred Saldanje (VIDEO)
Mateus Saldanja, Foto: Starsport

HET-TRIK

Ko zna, možda će ponovo postati aktuelan u Humskoj na leto pošto će biti teško zadržati Brazilca

Veljko Petrović

Mateus Saldanja došao je u Partizan 27. jula 2023. godine i do sada je postigao 17 golova uz pet asistencija na 28 utakmica.

Mateus Saldanja
Mateus Saldanjafoto: Starsport©

Samo 16 dana ranije tog leta, pojavila se informacija da je prvi izbor trenera Igora Duljaja za napadača Milutin Osmajić iz Kadiza.

Reprezentativac Crne Gore i pored želje crno-belih nije završio u Humskoj, već ga je put odveo u Preston u transferu vrednom 2.500.000 evra.

Milutin Osmajić slavi gol u dresu Prestona
Milutin Osmajić slavi gol u dresu Prestonafoto: Paul OBrien/PPAUK / imago sportfotodienst / Profimedia

Momak rođen u Podgorici u utorak uveče dao je tri gola za samo sedam minuta u preokretu i pobedi od 4:1 nad Hadersfildom.

U 42. kolu Čempionšipa, Milutin je bio strelac u 84, 87. i prvom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Inače, Osmajić je ove sezone u svim takmičenjima upisao 32 nastupa, osam pogodaka i dve asistencije.

Ko zna, možda 24-godišnjak ponovo postane aktuelan Partizanu na leto pošto će biti teško zadržati Brazilca.