NEMILOSRDNI RONALDO SE IGRAO FUDBALA: Ovo je uradio prvi put POSLE 13 godina!
Kristjiano Ronaldo, Foto: Fayez NURELDINE / AFP / Profimedia

majstor fudbala

Partija za pamćenje

Fudbaleri Al Nasra ponizili su Abhu u gostima rezultatom 8:0 u okviru 26. kola prvenstva Saudijske Arabije.

Apsolutni junak utakmice bio je Kristijano Ronaldo.

Portugalac je za prvih 45 minuta upisao het-trik i dve asistencije i u potpunosti razbio odbranu domaćina.

Ronaldo je pogađao u 11, 21. i 42. minutu, a pored njega strelci su u prvom poluvremenu bili Sadio Mane i Abduldžamed Al Sulaihem.

Sjajni Ronaldo je dva od tri gola postigao iz slobodnog udarca, što mu se nije dogodilo čak 13 godina.

Kristijano nije izašao na teren u drugom delu, a gosti su postigli još tri gola.

Abdulrahman Gareb je pogodio za 6:0, a preostala dva gola postigao je rezervista Abdulaziz Al Elevai.

Al Nasr neće ponovo osvojiti titulu, ali će Ronaldo biti najbolji strelac prvenstva pošto ima 29 datih golova, sedam više od Aleksandra Mitrovića koga čega višenedeljna pauza zbog povrede.