PARTIZANOVI TALENTI STALI U FINALU! Ajaks savladao crno-bele kadete i osvojio trofej na svom terenu (VIDEO)
Stadion Partizana, Foto: Starsport©

KUP BUDUĆNOSTI

Zanimlivo, izabranici Đorđija Ćetkovića su prvi meč na turniru igrali upravo sa holandskim velikanom i tada je bilo 1:1

Kadeti Partizana nažalost nisu uspeli da osvoje Kup budućnosti u Amsterdamu pošto su poraženi od domaćeg Ajaksa sa 2:1.

"Kopljanici" su u utakmici koja se igra 2x20 minuta poveli u 28. minutu, a susret je praktično rešen u 35. minutu drugim pogotkom.

Crno-beli su se vratili prelepim golom Lazara Radosavljevića u 37. minutu, ali nisu uspeli da dođu do izjednačenja.

Zanimljivo, izabranici Đorđija Ćetkovića su prvi meč na turniru igrali upravo sa holandskim velikanom i tada je bilo 1:1.