KAKAV HAOS! Saigrač Dušana Tadića nokautirao navijača, opšti TUČA na terenu! (VIDEO)
Dušan Tadić, Foto: Starsport

užas

Strašne scene

Fudbaleri Fenerbahčea savladali su Trabzon rezultatom 3:2, u derbi susretu 30. kola turskog prvenstva. Tim srpskog reprezentativca Dušana Tadića do bodova je došao u 87. minutu, kada je mrežu domaćeg sastava pogodio Miši Batšuaj.

Naime, Trabzon je bio u rezultatskom deficitu, ali je u nastavku uspeo da poravna rezultat i uvede susret u neizvesnu završnicu.

Gol Belgijanca u samom finišu prilično je razbesneo nabijače domaćih koji su po završetku meča uleteli na teren kako bi se obračunali sa gostima iz Istanbula.

U jednom trenutku se nije znalo ko koga napada, da bi koji sekund kasnije Miši Batšuaj u stilu majstora borilačkih veština nogom nokautirao jednog navijača.

Kako je to izgledalo možete pogledati na snimku ispod teksta.