BAVARSKA MAŠINA ISKALILA BES NAD MAJNCOM: Kejnov het-trik u OSMICI Bajerna!
Hari Kejn, Foto: Eibner-Pressefoto/Jenni Maul / imago sportfotodienst / Profimedia

Tuhelov tim konačno pokazao sav svoj kvalitet

Fudbaleri Bajern Minhena ponizili su Majnc u okviru 25. kola Bundeslige.

Bavarci su na domaćem terenu slavili ogromnim rezultatom 8:1.

Bajern je prišao Bajeru iz Leverkuzena na sedam bodova zaostatka, ali i ima meč više od čete Ćabija Alonsa.

Domaćin je poveo već u 13. minutu. Bio je to sjajan napad Bajerna, koji je golom krunisao nezaustavljivi Hari Kejn.

Leon Gorecka je u 19. minutu povisio na 2:0. Uspeo je Majnc da smanji na 2:1 u 31. minutu posle perfektnog gola Nadijema Amirija iz slobodnog udarca.

Ipak, do kraja poluvremena novi gol za Bajern postiže Kejn, koji se sjajno snnašao nakon dodavanja Gorecke.

Dominacija Bavaraca i u nastavku meča. Tomas Miler je pogodio za 4:1 u 47. minutu, a Musijala je posle jedne asistencije stigao i do gola u 61. minutu.

Rezervista Serž Gnabri je u 66. minutu pogodio za 6:1, a samo četiri minuta kasnije het-trik je kompletirao čudesni Kejn, kome je to bio već 30. gol u Bundesligi ove sezone.

Gorecka je u 92. minutu postavio konačnih 8:1.