Dragan Stojković Piksi, Foto: Starsport©

Još jedan Srbin u sjajnoj formi

Objavljeno: 20:52h

Srpski fudbaleri briljiraju na terenima širom Evrope, ali i dalje, što svakako može da raduje selektora Dragana Stojkovića Piksija.

Ovog puta je saznao sjajne vesti iz Španije.

Fudbaleri Hetafea i Las Palmasa odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici 27. kola španske Primere.

Golovima Hajmea Mate u 11. i Mejsona Grinvuda u 14. minutu, Hetafe je poveo sa 2:0, prednost domaćeg tima je u 35. minutu prepolovio Sandro Ramires, da bi srpski as Nemanja Maksimović u 45. minutu ponovo doneo gostima dva gola prednosti.

Ipak, Las Palmas je na startu drugog poluvremena stigao do izjednačena i boda golovima Serhija Kardone u 50. i Munira el Hadadija u 57. minutu.

Las Palmas je osmi na tabeli Primere sa 37 bodova, dok je Hetafe deseti sa dva boda manje.

Ranije danas, bodove su podelili i Rajo Valjekano i Kadis koji su odigrali 1:1. Rajo Valjekao je 15. tim lige sa 26 bodova, dok je Kadis na 18. poziciji sa 19 bodova.