STRAŠAN GOL RAČIĆA, ALI UZALUD: Strahovita BOMBA Srbina, samo je NALJUTILA šampiona Italije! (VIDEO)

PRELEPO JE IZGLEDALO

Neverovatan šut

Uroš Račić, igrač Sasuola je na utakmici protiv Napolija postigao strašan gol iz udarca.

Lopta se odbila iz šesnaesterca Napolija, a Uroš je to iskoristio i sjajnim udarcem zatresao mrežu protivnika.

Uroš Račić

Dobra forma veziste sigurno da raduje i selektora Dragana Stojkovića Piksija, koji računa na njega u predstojećim prijateljskim mečevima, nakon čega sledi Evropsko prvenstvo.

Nažalost, ovaj sjajan gol Račića nije doneo dugotrajno slavlje igračima Sasuola, jer je ubrzo Napoli postigao dva gola u svega dva minuta, da bi u 41. minutu Osimen zatresao mrežu za već sada 3:1.

Sasuolo se nalazi sada u jakoj teškoj situaciji, ali nam ostaje da vidimo da li će uspeti da se izvuku iz ove situcije u drugom poluvremenu.