BAJKA ĐIRONE SE BLIŽI KRAJU: Klub iz Katalonije izgubio sve šanse za ispunjavanje glavnog cilja? VIDEO
Fudbaleri Đirone, Foto: Pau BARRENA / AFP / Profimedia

SVE SU DALJE I DALJE

Trenutni pad u formi, koji će ih vrlo verovatno koštati onoga što su zacrtali

Fudbalski klub Atletik Bilbao ugostio je senzaciju sezone, ekipu Đirone u meču 25. kola španskog prvenstva i slavio rezultatom 3:2 (1:0).

Već u drugom minutu meča, Bilbao je rekao kako će se igrati fudbal, gol je postigao Berenger i to je bilo sve značajno što se desilo u prvom poluvremenu.

Drugo poluvreme je donelo goleadu sa obe strane. Izjednačenje je doneo Cigankov u 49. minutu na asistenciju Martina.

Međutim usledio je brz odgovor i dva pogotka u 56. Berengera, pa u 60. minutu od strane Vilijamsa. Konačni rezultat je postavio Garsija u 75. minutu.

Iako je Đirona bila jednim delom sezone na prvom mestu, sada deluje da je taj podvig sve teže ostvariti, pa bi za skidanje Reala bilo potrebno jedno malo čudo.

Đirona je trenutno druga na tabeli sa 56 bodova, dva više od Barselone, dok je Atletik peti sa 49 bodova.