SUMA SA PENALA U 94. MINUTU SPASIO NOVI PAZAR! Železničaru falilo malo za veliku pobedu u Pančevu (VIDEO)
Sejduba Suma, Foto: Starsport

SUPERLIGA SRBIJE, 20. KOLO

Domaćin imao prednost na poluvremenu. Jedanaesterac potvrđen pomoću VAR snimka

Objavljeno: 15:29h

Prvo veliko iznenađenje u prolećnom delu Superlige Srbije videli smo u Pančevu gde se Novi Pazar spasio poraza u 94. minutu sa penala - 2:2.

Železničar je poveo golom kapitena Aleksandra Đorđevića u osmom minutu, a izjednačio je Nikola Karaklajić u 33. minutu na asistenciju Adema Ljajića.

Između ova dva trenutka, Igor Matić je morao da izvrši prinudnu izmenu pošto se povredio Marko Šćepović u 16. minutu.

Samo tri minuta kasnije, nekadašnji fudbaler Partizana se povredio i morao je da izađe iz igre.

Adem Ljajić
Adem Ljajićfoto: Starsport©

Domaćin je poluvreme otišao sa novom prednošću jer je asistent bio Stefan Hajdin, a strelac Lazar Romanić u 45. minutu.

Ipak, gosti su se spasili sa bele tačke kada je sa 11 metara pogodio kapiten Sejduba Suma. Prethodno je jedanaesterac potvrđen pomoću VAR snimka.