TEŠKO GOSTOVANJE! Barselona slomila Alaves! (VIDEO)

Važna tri boda

Presudilo iskustvo

Fudbaleri Barselone savladali su na gostovanju Alaves rezultatom 3:1 u meču 23. kola španskog prvenstva.

Ilkaj Gundogan je je najpre u 22. minutu proigrao Roberta Levandovskog za prvi gol Barse na meču, ali se na poluvreme otišlo u egalu nakon što je Samuel Omorodion domaćinu doneo izjednačenje u 35. minutu.

Gundoganu je manje od četiri minuta u nastavku bilo dovoljno da još jednom dovede goste u prednost, a konačan rezultat je postavio mladi brazilski napadač Viktor Roke, koji je posle Osasune postigao gol u dve uzastopne utakmice.