DE ROSIJEVA DRUGA POBEDA, ŽIVI SAN ROME O LIGI ŠAMPIONA: Dibala ključna figura u Salernu (FOTO)
Radost Paula Dibale i Lorenca Pelegrinija, Foto: EPA/MASSIMO PICA

SERIJA A, 22. KOLO

Argentinac bio vrlo raspoložen na gostovanju Salernitani

Danijele De Rosi ostvario je drugu pobedu na isto toliko utakmica na klupi Rome i tako probudio nadu navijačima o Ligi šampiona.

"Vučica" je slavila u Salernu na gostovanju Salernitani sa 2:1 u 22.kolu Serije A, a vrlo raspoložen bio je Paulo Dibala.

Argentinac je dao gol iz penala u 51. minutu, a u 66. je lucidnom petom odigrao za Rika Karsdorpa.

Usledila je asistencija i pogodak kapitena Lorenca Pelegrinija. Konačan rezultat postavio je Grigori Kastanos u 70. minutu.