OVO SE RETKO VIĐA: Milan promašio dva penala i ostao bez pobede!
Fudbaleri Milana u neverici po završetku meča protiv Bolonje, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

SERIJA A

Lud meč odigran je na San Siru

Objavljeno: 23:29h

Fudbaleri Milana i Bolonje odigrali su nerešenim rezultatom 2:2 u okviru 22. kola Serije A.

Gosti su poveli u 29. minutu golom Džošua Cirkze, a rezultat je poravnao Ruben Loftus-Čik u poslednjem minutu prvog poluvremena.

U 83. minutu Ruben Loftus-Čik novim pogotkom dovodi Milan u prednost, ali je Orsolini u 91. minutu bio precizan sa "bele tačke" i doneo veliki bod gostima.

Srpski fudbaler Luka Jović u igru je ušao u 60. minutu umesto Olivijea Žirua koji u 41. minutu nije iskoristio prvi penal koji je sviran za "rosonere".

Drugi penal je promašio Teo Ernandez je u 74. minutu.