LJUDI MOJI, PA JE LI TO MOGUĆE: Vlahović postigao dva ČUDESNA gola, o ovome bruji cela Italija! (VIDEO)
Dušan Vlahović je znao kako da proslavi fantastičan gol protiv Sasuola u okviru 20. kola Serije A, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

magija

Srbin pocepao mrežu gostiju, dva puta

Fudbaleri Juventusa trenutno savladali su rezultatom 3:0 Sasuolo u okviru 20. kola Serije A.

Stara dama je i dalje druga na tabeli sa dva boda manje od vodećeg Intera, dok je Sasuolo 14. sa 19 bodova.

Apsolutni heroj domaćina bio je srpski napadač Dušan Vlahović, koji je u prvom poluvremenu postigao dva spektakularna pogotka.

Igrao se 15. minut kada je bivši fudbaler Partizana prihvatio loptu od Fabija Miretija i fantastičnim i preciznim udarcem levom nogom sa nekih 20-ak metara poslao loptu u rašlje.

Vlahovićev fantastičan pogodak možete pogledati OVDE.

U 37. minutu Srbin je postigao novi neverovatan pogodak, ovog puta iz slobodnog udarca. Izveo ga je iskosa sa desne strane i levom nogom od prečke poslao loptu u mrežu.

On sada ima devet golova u Seriji A ove sezone, a od njega su bolji samo Olivije Žiru sa deset pogodaka i neprikosnoveni Lautaro Martinez sa 18 postignutih golova.

Konačnih 3:0 postavio je rezervista Federiko Kijeza u 89. minutu.

Vlahović i Filip Kostić su na terenu proveli 81 minut.