MILENKOVIĆ I FIORENTINA PORAŽENI OD SASUOLA: Monca slavila u gostima, remi Lećea i Kaljarija (VIDEO)
Nikola Milenković (levo) u skok duelu sa Andreom Pinamontijem, strelcem jedinog gola, Foto: www.imagephotoagency.it / imago sportfotodienst / Profimedia

SERIJA A, 19. KOLO

Nikola odigrao celu utakmicu, Uroš Račić i dalje povređen. Boris Radunović ostao na klupi čitav meč

Fudbaleri Sasuola golom Andree Pinamontija u devetom minutu pobedili su Fiorentinu sa 1:0 u 19. kolu Serije A.

Nikola Milenković odigrao je ceo meč za goste, dok je kod gostiju Uroš Račić bio van protokola jer je i dalje povređen.

Nikola Milenković (desno) u duelu sa Andreom Pinamontijem, strelcem jedinog gola
Nikola Milenković (desno) u duelu sa Andreom Pinamontijem, strelcem jedinog golafoto: Massimo Paolone / LaPresse / Profimedia

"Viola" je mogla do izjednačenja u 64. minutu, ali je Đakomu Bonaventuri penal odbranio Andrea Konsilji.

Takođe, "ljubičastima", odnosno Lukasu Martinezu Kvatri poništen je pogodak nakon gledanja VAR snimka.

Monca je savladala Frozinone u gostima sa 3:2, a vodili su 3:0 preko Mote u 18, Karbonija u 45. i autogolom Sulea u 55. minutu.

Domaćin se kasno probudio pogocima Abdua Haruija u 56. i Matijasa Sulea u 76. minutu iz penala.

Boris Radunović sa klupe je posmatrao remi od 1:1 svog Kaljarija protiv Lećea na gostovanju.

Valentin Gendri rdovao se u 31. minutu, a tim sa Sardinije stigao je do izjednačenja preciznim hicem Gaetana Oristanija.