ADIOS, AMIGOS! Španija ostala bez još jednog prvoligaša! (VIDEO)

Primera, 35. kolo

Bilo je lepo dok je trajalo, a sada je vreme za malo slabiji fudbal u ovom prelepom gradiću

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su na svojoj Anoeti ekipu Granade rezultatom 2:1 (1:1) i tako poslali Andalužane u Segundu. Domaći su do pobede došli golovima Karlosa Vele u 45. i Huanmija u 84. minutu, dok je pogodak za goste postigao Ramos u 65. minutu. Ovim porazom, Granade je izgubila šanse da opstane u ligi, pošto tri kola pre kraja ima 10 bodova manje od Leganjesa.

Podsetimo, još posle prošlog kola ispala je i ekipa Osasune, dok će do kraja nekim čudom pokušati da opstane i Sporting Hihon koji ima šest bodova manje od Leganjesa. Real Sosijedad je ostao na šestoj poziciji sa 61 bodom, dva manje od Viljareala i dva više od Atletik Bilbaa koji ima i meč manje.